برای اعزام زائران اربعین حسینی، همدل و منسجم، تدابیر امنیتی و رفاهی را اتخاذ می کنیم

رهبری

اخبار

 آخرین اخبار 

نماینده عالی دولت در استان البرز

برای اعزام زائران اربعین حسینی، همدل و منسجم، تدابیر امنیتی و رفاهی را اتخاذ می کنیم

برای اعزام زائران اربعین حسینی، همدل و منسجم، تدابیر امنیتی و رفاهی را اتخاذ می کنیم
1398/6/13
12:43 1395


نماینده عالی دولت در استان البرز به بحران های ناشی از سیل امسال در استان های مختلف اشاره کرد و افزود: البرز با همدلی و هم افزایی طی حضوری به موقع توانست وظایف انسانی خود را به نحو مطلوب انجام دهد و انتظار می رود مسئولان استان در راستای اعزام زائران اربعین نیز با همین انسجام وارد عمل شوند.

 

به گزارش خبرنگار جام جم البرز به نقل از اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری البرز، شهبازی در جلسه ستاد اربعین استان ضمن تسلیت ایام محرم و عزداری امام حسین (ع)، افزود: براساس رصد دقیق گزارش ها، ستاد روند خوبی را طی می کند.
وی ادامه داد: سهمیه اعزام زائران اربعین امسال البرز نیز مشابه سال قبل است و باید تدابیر لازم را برای رفاه، امنیت و آرامش این سفر معنوی و حضور در این اجتماع بزرگ، اتخاذ کنیم.
شهبازی گفت: مردم با حضوری عاشقانه در این اجتماع بزرگ ارادت خود را به اهل بیت و سیره آنها نشان می دهند و به طور قطع اگر امکاناتی نیز فراهم نشود از شور و شعف این حضور کاسته نخواهد شد.
استاندار البرز با تدبیر دولت که ویزا برای زائران اربعین حذف شد، شاهد استقبال بیشتری از سوی مردم بوده ایم، اضافه کرد: ما بعنوان خادمان مردم خود را موظف می دانیم که برای این جمعیت عاشق امام حسین (ع) شرایط لازم را علاوه بر تامین امنیت، جهت پذیرایی، اسکان و حمل و نقل فراهم کنیم.
وی گفت: امسال مسئولیت اعزام 37 هزار نفر از زائران کربلا در اربعین به عهده البرز است.
شهبازی به بحران های ناشی از سیل امسال در استان های مختلف اشاره کرد و افزود: البرز با همدلی و هم افزایی طی حضوری به موقع توانست وظایف انسانی خود را به نحو مطلوب انجام دهد و انتظار می رود مسئولان در راستای اعزام زائران اربعین نیز با همین انسجام وارد عمل شوند.
وی عنوان کرد: مسئولان کمیته های ستاد اربعین البرز علاوه بر وظایف خود در این راستا، با اعتقاد و ایمان قلبی وارد عمل می شوند.
استاندار البرز گفت: انتظار می رود که روسای کمیته ها برای هماهنگی بیشتر با هم جلسه ای تشکیل دهند.

 

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر