برای اعزام زائران اربعین حسینی، همدل و منسجم، تدابیر امنیتی و رفاهی را اتخاذ می کنیم

رهبری

اخبار

 آخرین اخبار 

نماینده عالی دولت در استان البرز

برای اعزام زائران اربعین حسینی، همدل و منسجم، تدابیر امنیتی و رفاهی را اتخاذ می کنیم

برای اعزام زائران اربعین حسینی، همدل و منسجم، تدابیر امنیتی و رفاهی را اتخاذ می کنیم
1398/6/13
12:43 1395


نماینده عالی دولت در استان البرز به بحران های ناشی از سیل امسال در استان های مختلف اشاره کرد و افزود: البرز با همدلی و هم افزایی طی حضوری به موقع توانست وظایف انسانی خود را به نحو مطلوب انجام دهد و انتظار می رود مسئولان استان در راستای اعزام زائران اربعین نیز با همین انسجام وارد عمل شوند.

 

به گزارش خبرنگار جام جم البرز به نقل از اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری البرز، شهبازی در جلسه ستاد اربعین استان ضمن تسلیت ایام محرم و عزداری امام حسین (ع)، افزود: براساس رصد دقیق گزارش ها، ستاد روند خوبی را طی می کند.
وی ادامه داد: سهمیه اعزام زائران اربعین امسال البرز نیز مشابه سال قبل است و باید تدابیر لازم را برای رفاه، امنیت و آرامش این سفر معنوی و حضور در این اجتماع بزرگ، اتخاذ کنیم.
شهبازی گفت: مردم با حضوری عاشقانه در این اجتماع بزرگ ارادت خود را به اهل بیت و سیره آنها نشان می دهند و به طور قطع اگر امکاناتی نیز فراهم نشود از شور و شعف این حضور کاسته نخواهد شد.
استاندار البرز با تدبیر دولت که ویزا برای زائران اربعین حذف شد، شاهد استقبال بیشتری از سوی مردم بوده ایم، اضافه کرد: ما بعنوان خادمان مردم خود را موظف می دانیم که برای این جمعیت عاشق امام حسین (ع) شرایط لازم را علاوه بر تامین امنیت، جهت پذیرایی، اسکان و حمل و نقل فراهم کنیم.
وی گفت: امسال مسئولیت اعزام 37 هزار نفر از زائران کربلا در اربعین به عهده البرز است.
شهبازی به بحران های ناشی از سیل امسال در استان های مختلف اشاره کرد و افزود: البرز با همدلی و هم افزایی طی حضوری به موقع توانست وظایف انسانی خود را به نحو مطلوب انجام دهد و انتظار می رود مسئولان در راستای اعزام زائران اربعین نیز با همین انسجام وارد عمل شوند.
وی عنوان کرد: مسئولان کمیته های ستاد اربعین البرز علاوه بر وظایف خود در این راستا، با اعتقاد و ایمان قلبی وارد عمل می شوند.
استاندار البرز گفت: انتظار می رود که روسای کمیته ها برای هماهنگی بیشتر با هم جلسه ای تشکیل دهند.

 

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر

عضویت در خبرنامه

اطلاعات شما جایی منتشر نخواهد شد.