فاصله زیادی با اقتصاد تعاون محور داریم

رهبری

اخبار

 آخرین اخبار 

رییس اتاق تعاون البرز:

فاصله زیادی با اقتصاد تعاون محور داریم

 فاصله زیادی با اقتصاد تعاون محور داریم
1398/6/14
12:43 1395


رییس اتاق تعاون البرز گفت: بخش تعاون به اهدافی که در کشور برای آن تعریف شده بود نرسیده و تا محقق شدن اقتصاد تعاون محور فاصله زیادی داریم.


به گزارش خبرنگار جام جم البرز به نقل از خبرگزاری صدا و سیما، مرکز البرز؛ محمد مختاری، در چهاردهمین همایش تجلیل از تعاونی های برتر استان البرز در سالن همایش باشگاه میلاد شهر کرج، با اشاره به اینکه براساس برنامه چهارم‌ توسعه کشور بایستی سهم تعاون از اقتصاد کشور ۲۵ درصد باشد، گفت: تلاش ما در البرز این است که با هماهنگی همه سازمان ها و استفاده از ظرفیت خود مردم تا پایان سال جاری بتوانیم سهم بخش تعاون را افرایش دهیم.
وی ادامه داد: تعاونی های توسعه یافته شهری و روستایی خوبی در البرز داریم و به دنبال ایجاد تعاونی با مشارکت تعداد زیادی از مردم هستیم.
مختاری توجه به حوزه تعاون را کم دانست و افزود: برای توسعه حوزه تعاون دو مسئله اساسی باید مورد توجه قرار گیرد، مورد نخست این است که شاهد تغییر نگرش دولت و مسئولین نسبت به این بخش باشیم و مورد دوم اینکه اقتصاد در حال حاضر دولتی است و باید تغییر کند.
مختاری با تاکید بر اینکه خوشبختانه امروز به سمتی حرکت می کنیم که تعاونی ها دانش بنیان شوند، افزود: هدف این است که در تعاونی های موجود با تکیه آموزش ظرفیت های کنونی به توان افزایی در این مجموعه ها برسیم.
رئیس اتاق تعاون استان البرز گفت: برنامه دیگر ما این است که تعاونی های جدید ایجاد کرده تا با تکیه بر پتانسیل های بروز آنها بتوانیم نواقص موجود در حوزه تعاونی ها را رفع کنیم.
در این برنامه از ۱۴ تعاونی برتر استان نیز تجلیل شد.

 

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر