هر غیرممکنی در فروشگاه سناتور ممکن می شود

رهبری

اخبار

 آخرین اخبار 

عبدالله ابراهیمی مدیر فروشگاه عینک سناتور:

هر غیرممکنی در فروشگاه سناتور ممکن می شود

هر غیرممکنی در فروشگاه سناتور ممکن می شود
1398/7/11
12:43 1395

 

 بینایی یکی از حواس پنج گانه بشری است. بیش از 70 درصد شناخت ما از محیط اطرافمان توسط چشم صورت می گیرد.


جام جم البرز:  بینایی یکی از حواس پنج گانه بشری است. بیش از 70 درصد شناخت ما از محیط اطرافمان توسط چشم صورت می گیرد. حفظ ونگهداری از سیستم بینایی دارای اهمیت زیادی می باشد. حوادث مختلف  وبیماری ‌های شایع چشم بر عملکرد بینایی وسلامت روانی افراد تاثیر گذار است. عینک از جمله ابزار تزیینی وکمک بینایی می باشد که مورد استفاده افراد مختلف در سنین متفاوت قرار می گیرد. استفاده به موقع ومداوم از عینک در حفظ بینایی یاعیب انکساری آن اثر گذار خواهد بود . استاندارد بودن محصولات وخرید از محل های معتبر فروش عینک ضامن سلامتی بینایی افراد جامعه می باشد . خبرنگار جام جم البرز با عبدالله ابراهیمی مدیر مجرب ، توانمند ومنصف فروشگاه سناتور ورییس اتحادیه عینک کرج گفتگویی انجام داده است که ماحصل آن را در ذیل می خوانید:
لطفاً نوع خدمات وسوابق کاری خود را توضیح دهید؟
  حدود 42 سال است که در این حوزه فعالیت دارم . به عنوان رییس اتحادیه عینک کرج مشغول خدمت به اعضاء اتحادیه وهمشهریان هستم.
توصیه شما به خریداران عینک چیست؟
به افرادتوصیه می شود که حد‌اقل سالی یکبار به چشم پزشک مراجعه کنند  و در صورت گرفتن نسخه عینک باید از مراکز مجاز، خریدهای خود را انجام دهند ومراکزی مجاز هستند که در اتحادیه عینک  عضویت داشته باشند. این مراکز انواع خدمات مرتبط با عینک را انجام می دهند در صورتی که دستفروشان ومراکز غیر مجاز این خدمات را ارائه نمی کنند وپیگیری تخلفات آنها نیزبرای خریداران مشکل است.  
ویژگی های  مهم فروشگاه سناتوراز دیدگاه شما شامل چه مواردی می باشد ؟
موقعیت جغرافیایی فروشگاه عالی است و محل پارک برای خودروهای مشتریان وجود دارد . خدمات ما همیشه برای مشتریان خاص وویژه بوده است . هر کاری که مربوط به تعمیرات عینک باشد و کسی که نتواند آن را انجام دهد در فروشگاه سناتور قابل انجام می باشد . در صورت هر گونه اشکال ونارضایتی از محصول خریداری شده یا تعمیر عینک، مشتریان می توانند تا 24 ساعت به فروشگاه سناتور مرجوع نمایند .
راههای ارتباطی فروشگاه سناتور را اعلام نمایید؟
کرج ، پل آزادگان ، ابتدای بلوارمطهری ،روبروی اداره ثبت اسناد
تلفن :

02634201113
02634479502
02634479504
همراه : 09123890563

 

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر

عضویت در خبرنامه

اطلاعات شما جایی منتشر نخواهد شد.