خدمت رسانی به ۳۵ هزار زائر اربعین حسینی

رهبری

اخبار

 آخرین اخبار 

با حضور موکب های البرزی در مسیر نجف تا کربلا

خدمت رسانی به ۳۵ هزار زائر اربعین حسینی

خدمت رسانی به ۳۵ هزار زائر اربعین حسینی
1398/7/14
12:43 1395


رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات استان: ۶۷ موکب البرزی در کربلا، نجف و مسیر نجف تا کربلا به ۳۵ هزار زائر اربعین حسینی خدمت رسانی می‌کنند.


به گزارش خبرنگار جام جم البرز به نقل از خبرگزاری صدا و سیما، مرکز البرز؛ شکری در جلسه هماهنگی ستاد اربعین حسینی گفت: ۲۴ موکب در کربلای معلی، ۲۸ موکب در نجف اشرف و ۱۵ موکب در مسیر نجف به کربلا طبق مراحلی مجوز خود را از ستاد مرکزی اربعین دریافت کرده اند و این مجوز حکم ورود آن‌ها به سامانه ثبت اطلاعات مواکب است.

وی ادامه داد: ۲۲ دستگاه خودرو از استان البرز در مرز حضور دارند و ۶ دستگاه نیز از مرز خارج شده اند. ۱۷۲ مورد کاپوتاژ انجام شده، اما بخشی از بار‌ها هنوز منتقل نشده اند و با کمبود خودرو مواجه هستیم و در انتقال بار مشکلاتی وجود دارد.

شکری افزود: بخشی از بار‌ها به صورت موقت منتقل می‌شوند که برای برگشت آن‌ها نیز با مشکلاتی مواجه می‌شویم.

رئیس ستاد عتبات عالیات استان گفت: فرمانداری طالقان ۶ میلیون تومان کمک نقدی، ۵۱۰ کیلوگرم برنج و مقداری اقلام دیگر، فرمانداری هشتگرد ۱۳۰ میلیون تومان کمک نقدی و ۱۰۶ میلیون تومان کمک غیرنقدی، فرمانداری نظرآباد ۱۴۰ میلیون تومان برای خرید امکانات و فرمانداری اشتهارد نیز ۱۷۱ میلیون تومان کمک نقدی و ۵۴۰ میلیون تومان کمک غیرنقدی جمع آوری کرده اند.

 

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر

عضویت در خبرنامه

اطلاعات شما جایی منتشر نخواهد شد.