اخبار

 آخرین اخبار 

در کمیسیون شهرسازی و معماری؛

طرح ساماندهی، توسعه و تسهیل تاسیسات گردشگری در کلانشهر کرج مصوب شد

 طرح ساماندهی، توسعه و تسهیل تاسیسات گردشگری در کلانشهر کرج مصوب شد
1398/7/14

 

طرح ساماندهی، توسعه و تسهیل تاسیسات گردشگری در کلانشهر کرج در بیست و دومین جلسه کمیسیون شهرسازی، معماری و بافت های فرسوده شهری شورای اسلامی شهر مصوب شد؛ ساعت ها کارِ کارشناسی و جلسات متعدد تخصصی به منظور تهیه و تدوین این طرح جامع صرف و برگزار شده است.

 


خبرنگار جام جم البرز : بیست و دومین جلسه کمیسیون شهرسازی، معماری و بافت های فرسوده شهری شورای اسلامی شهر کرج با حضور عباس زارع، فرج اله ایلیات، سارا دشت گرد، مهدی حاجی قاسمی و به ریاست احد رسولی برگزار شد؛ معاون شهرسازی و معماری و تعدادی از مدیران شهرداری کرج نیز در این جلسه برای دفاع از لوایح مطروحه حضور داشتند.
 
مهمترین مصوبه این جلسه طرح ساماندهی، توسعه و تاسیسات گردشگری در کلانشهر کرج بود که بر اساس منویات رهبر معظم انقلاب اسلامی در راستای شکوفایی صنعت گردشگری و همچنین سیاست های کلی نظام و قوانین موجود تهیه و تدوین شده و نمایندگان مردم پس از بحث و تبادل نظر و استماع دیدگاه نمایندگان شهرداری با اعمال تغییرات جزئی آن را مصوب کردند.
 
با تصویب نهایی این طرح، متقاضیان احداث هتل، متل و تاسیسات گردشگری با بهره مندی از امتیازات و مشوق های موجود و با کمترین بروکراسی اداری و معافیت از پرداخت بسیاری از عوارض ها قادر به سرمایه گذاری در کلانشهر کرج خواهند بود که نتیجه آن تقویت اقتصاد شهری و شکوفایی صنعت گردشگری است. یادآور می شود که حمایت از توسعه زیرساخت های گردشگری یکی از شعارها و تاکیدات دوره کنونی مدیریت شهری کرج است.
 
حاضرین در بیست و دومین جلسه کمیسیون شهرسازی، معماری و بافت های فرسوده شهری شورای اسلامی شهر کرج همچنین تعدادی پرونده و لایحه مرتبط با پلاک های ثبتی را مورد بحث و بررسی قرار دادند و پس از چکش کاری آنها و مطالبه توضیحات از نمایندگان شهری در خصوص آنها اعلام نظر کردند. این مصوبات برای تائید نهایی باید در جلسه رسمی شورای اسلامی شهر نیز به نظرخواهی گذاشته شوند.

 

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر

عضویت در خبرنامه

اطلاعات شما جایی منتشر نخواهد شد.