رهبر معظم انقلاب اسلامی به قشر نخبگان بسیار علاقه مند هستند

اخبار

 آخرین اخبار 

خطیب نماز جمعه مهرشهر:

رهبر معظم انقلاب اسلامی به قشر نخبگان بسیار علاقه مند هستند

رهبر معظم انقلاب اسلامی به قشر نخبگان بسیار علاقه مند هستند
1398/7/22

 

 یکی از مصادیق رعایت تقوای الهی و خدا محوری توجه به اتمام حجت ها و هشدارهای الهی و پرهیز از قرار گرفتن در دام وسوسه های شیطان و تاثیرپذیری از آن هاست. 


خبرنگار جام جم البرز: حجت الاسلام یدالله رضایی در خطبه های نماز جمعه ضمن دعوت همه مومنین به تقوی الهی گفت: یکی از مصادیق رعایت تقوای الهی و خدا محوری توجه به اتمام حجت ها و هشدارهای الهی و پرهیز از قرار گرفتن در دام وسوسه های شیطان و تاثیرپذیری از آن هاست. وی در ادامه گفت: یکی از مناسبت های این ایام روز عقیدتی سیاسی در ارتش است. مستحضر هستید که این نهادهای عقیدتی سیاسی چه در ارتش و چه در نیروی انتظامی و چه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به طور کلی در نیروهای مسلح با این هدف شکل گرفته و به وجود آمده است که نیروهای مسلح جمهوری اسلامی نیروهایی متفاوت باشند با سایر نیروهای مسلحی که در دنیا هستند. یعنی نیروهایی که مکتبی هستند ومودب به آداب اسلامی و اخلاقی اسلامی هستند و در کنار کار نظامی گری و دفاع از ملک و مملکت خدای متعال را می شناسند واخلاق اسلامی را هم مطلع هستند و رعایت می کنند و حتی درارتباط با دشمن اجازه از آن حد مجاز برخورد ندارند و این که در استفاده از سلاحهای دفاعی از آن سلاحهایی استفاده می کنند که مجاز هستند .
امام جمعه مهرشهر در ادامه افزود: همانطور که عرض شد مقام معظم رهبری دیداری با نخبگان علمی داشتند  و گوش دادن مقام معظم رهبری  به سخنان و پیشنهادات و طرح های آنها،  پیدا است ایشان به این قشر بسیار علاقه مند هستند. ایشان در مورد این نخبگان این طور فرمودند که اینها نیروهایی هستند با استعدادهای بسیار بالا و کشف شده و در واقع اینها هستند که رمز گشای حل مشکلات کشور در ابعاد علوم انسانی و علوم پایه هستند ،حضرت آقا تاکیدات بسیار ارزشمندی داشتند که  یکی از آنها این بود که ایرانی زندگی کنید و ایرانی فکر کنید و حتی حضرت آقا مطالبه شان از این افراد این بود که در آینده ای نزدیک آنقدر تولید علم و دانش کنید که کشورهای دنیا مجبور باشند برای بهره مند شدن از علوم تولیدی شما زبان فارسی را بلد باشند.

 

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر