اخبار

 آخرین اخبار 

نشست مشترک مدیران صداوسیمای البرز و رییس هیئت نظارت بر انتخابات استان

مردم تحت القائات دشمن قرار نمی گیرند

مردم تحت القائات دشمن قرار نمی گیرند
1398/7/23


مدیرکل صداو سیمای البرز در این نشست ، اطلاع رسانی در خصوص افزایش اگاهی مردم و تولید ویژه برنامه های انتخاباتی در جهت اغنای افکار عمومی برای شرکت در انتخابات مجلس را مهم دانست و افزود دشمن روز به روز بر طبل تفرقه افکنی می کوبد و ما بایستی در برابر زمینه سازی عوامل نفوذی آماده تر از قبل باشیم.


خبرنگار جام جم البرز: علی  صادق مقدسی با اشاره به این که بیشتر مطالبات مردمی به حق است گفت: باید شفاف و واضح با مردم گفتگو کنیم و با بررسی و نقد منصفانه عملکرد نمایندگان در ادوار گذشته، اطلاع رسانی و روحیه امید را در مردم افزایش دهیم .
مدیرکل صداو سیمای البرز با تاکید بر نصب العین قراردادن تعابیر رهبر معظم انقلاب در خصوص مجلس از مدیران حوزه تولید و محتوا خواست با دقت بیشتر نسبت به منظومه فکری ایشان و بدون گرایش به جناحی خاص وظیفه اطلاع رسانی در حوزه های رادیو تلویزیون و خبر انجام شود.
صادق مقدسی، در بخش دیگری از صحبتهای خود گفت: این انتخابات اولین انتخابات در مرحله گام دوم انقلاب است و تولید و ساخت برنامه ها بایستی به دور از سیاه نمایی و تخریب باشد و به عنوان نماینده افکار عمومی سعی کنیم با افزایش نشاط فضای سیاسی و اعتماد عمومی شاهد حضور حداکثری مردم در این دوره از انتخابات مجلس باشیم
در ادامه رییس هیئت نظارت بر انتخابات استان گفت: انچه که بایستی مد نظر باشد حضور نامزدهای انقلابی و دلسوز مردم است که در راستای نظام و انقلاب باشند
نوراللهی با اشاره بر ضرورت تمکین قانون در انتخابات مجلس ، مهم ترین اقدام را اصلاح قانون  دانست و گفت: بایستی مطالبه گری در مردم ، نخبگان و همه دستگاهها ایجاد شود تا نسبت به این مهم اقدام گردد.
رئیس هیئت نظارت بر انتخابات استان گفت سعی کردیم بی طرفی خود را در استان نشان دهیم ودر بحث نظارتی نیز تلاش کردیم با تشکیل کارگروهی برای بررسی صلاحیت افراد ، به طور دقیق و فارغ از اتهام به جناحی بودن، انتخابات سالمی در استان برگزار کنیم.
نوراللهی از مردم خواست، عملکرد نماینده ها و نامزدها را رصد کنند و با شناخت رای دهند چرا که هر رای آنها، آینده آنها و استان را ترسیم خواهد کرد.

 

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر

عضویت در خبرنامه

اطلاعات شما جایی منتشر نخواهد شد.