اخبار

 آخرین اخبار 

با تخریب پاتوق معتادان متجاهر

فرماندار کرج به ۲ سال چشم انتظاری بام نشینان پایان داد

 فرماندار کرج به ۲ سال چشم انتظاری بام نشینان پایان داد
1398/7/23

 


معاون استاندار و فرماندار شهرستان کرج با صدور دستور تخریب ۱۳۰ بافت مسکونی (پاتوق معتادان متجاهر) در خط ۴ حصار، به دو سال چشم انتظاری ساکنان پایان داد تا بام نشینان کرج آرامش و امنیت اجتماعی را تجربه کنند، از امروز با پاکسازی این منطقه کمربند امنیتی را در بر گرفت.

 

به گزارش خبرنگار جام جم البرز به نقل از  روابط عمومی فرمانداری شهرستان کرج، «غفور قاسم پور» به دستور استاندار البرز با همراهی سردار محمدیان فرمانده انتظامی استان البرز، سرهنگ فیروزخواه فرمانده انتظامی شهرستان کرج و جمعی از معاونان انتظامی و مدیران شهری، روند اجرای طرح ضربتی ( پاکسازی ۱۳۰ بافت مسکونی واقع در خط ۴ حصار که به پاتوق معتادان متجاهرتبدیل شده بود  و با گذشت دو سال پاکسازی آن یکی از مطالبات بام نشینان کرج بشمار می رفت، به مرحله اجرا گذاشت.

وی در جریان بازدید از روند اجرای این طرح، با حضور میدانی در محله های مسکونی خط ۴ حصار، آخرین جزییات را پیگیری و نحوه اجرای کار را نیز بصورت کمی و کیفی مورد ارزیابی قرار داد و گفت:  با وجود اینکه پاتوق معتادان دراین منطقه پلمپ شده بود اما درخواست ساکنان تخریب و پاکسازی کامل این اماکن بود چرا که به پاتوق و مرکز تجمع معتادان تبدیل شده بود، لذا به قید فوریت این اقدام به مرحله اجرا گذاشته شد.

قاسم پور گفت:  پس از تخریب، از نخستین دقایق صبح امروز نیز پاکسازی این بافت ها توسط شهرداری منطقه انجام شد، بدنبال این اقدام سایر مطالبات ساکنان خط ۴ حصار نیز پیگیری می شود.
معاون استاندار افزود: صدوراسناد مالکیت خط ۴ حصار، احیاء بافت های فرسوده ی بام کرج، ایجاد امکانات بهداشتی و درمانی، رفاهی و خدمات شهری از جمله اولویت هایی است که در دستور کار اجرا قرار دارد.

وی در پایان از همراهی فرماندهی انتظامی استان و شهرستان کرج،مدیران شهری و سایر دستگاه های خدمات رسان و یاری گر در اجرای دستور استاندار البرز و ساماندهی خط ۴ حصار کرج قدردانی نمود.

 

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر

عضویت در خبرنامه

اطلاعات شما جایی منتشر نخواهد شد.