بیانیه تقدیر ستاد برگزاری مراسم ۱۳ آبان از حضور پرشور مردم استان

اخبار

 آخرین اخبار 

در یوم الله سیزدهم آبان

بیانیه تقدیر ستاد برگزاری مراسم ۱۳ آبان از حضور پرشور مردم استان

بیانیه تقدیر ستاد برگزاری مراسم ۱۳ آبان از حضور پرشور مردم استان
1398/8/13


در یوم الله سیزدهم آبان ماه سال ۱۳۹۸، با استثنایی‌ترین حضور گسترده و پرشور تمامی اقشار متدین، زمان شناس و عامل به وظیفه دینی و انقلابی با خلق تماشایی‌ترین جلوه‌های استقامت و غیرت بیادماندنی در حراست از عزت و شرف، باشکوهترین نماد مقاومت در برابر استکبار را عینیت بخشیدند.


به گزارش خبرنگار جام جم البرز به نقل از خبرگزاری صدا و سیما، مرکز البرز در این بیانیه آمده است: مردم استان شهید سر افراز محمد حسین فهمیده همنوا و هم جهت با همه مردم این مرز و بوم با حضور خود در راهپیمایی سیزدهم آبان و با فریاد و شعار همیشگی «مرگ بر آمریکا» به درستی ابهت پوشالی استکبار جهانی به سرکردگی آمریکای جنایتکار را درهم شکستند و تفکرات استکباری و ضد بشری دولتمردان مستکبر آمریکا را زیر پا له کردند.
امروز البرزیان دلاور و با بصیرت،  با حضور هوشیارانه خود به تمام مستکبران جهان ثابت نمودند که دست از آرمانهای بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (ره) نخواهند کشید و تا پای جان، گوش به فرمان حضرت امام خامنه ای (مدظله العالی) خواهند بود.
شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان البرز خاضعانه  از قاطبه مردم همیشه در صحنه استان البرز، بویژه دانش آموزان و دانشجویان، مسئولین و روحانیون که ادامه دهنده راه شهیدان هستند صمیمانه تشکر و قدردانی می نماید.

 

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر