اخبار

 آخرین اخبار 

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز:

شورای فرهنگ عمومی بالاترین نهاد تصمیم گیری فرهنگی در استان و شهرستان است

 شورای فرهنگ عمومی بالاترین نهاد تصمیم گیری فرهنگی در استان و شهرستان است
1398/8/18


مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز بر اهمیت و جایگاه شورای فرهنگ عمومی تاکید کرد.


 
به گزارش خبرنگار جام جم البرز به نقل از  روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان نظرآباد،ناصر مقدم مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز در جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان نظرآباد ضمن تبریک روز فرهنگ عمومی علاوه بر متناسب نمودن و بومی سازی رویکرد ها در شورا براساس الزامات شهرستان بررسی، شناخت و پیشنهاد راهکار برای آسیب های اجتماعی را بسیار مهم دانست.
دبیر شورای فرهنگ عمومی استان البرز افزود: تنها راه مقابله با آسیب ها ایجاد نشاط اجتماعی با در نظر گرفتن سلایق مختلف و ایجاد تنوع در جامعه است و این رویکرد در اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی توسط برگزاری رویدادهای استانی در شهرستان ها اجرایی شده است.
وی به نشست اردی بهشت شعر البرز به میزبانی نظرآباد به یک تجربه موفق اشاره کرد و تعیین مصادیق برای برگزاری مراسم نکوداشت در شهرستان را بر عهده شورا عنوان نمود.
گفتنی است: در ابتدای این جلسه خانم مقدم رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان نظرآباد نیز علاوه بر تسلیت شهادت حضرت امام حسن عسکری علیه السلام و تبریک آغاز امامت حضرت ولی عصر عجل الله تعالی فرجه الشریف و ضمن پیگیری مصوبات قبلی گزارشی از اجرای برنامه های ترویج کتابخوانی و سایر مصوبات شورا ارائه نمود.
 

 

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر

عضویت در خبرنامه

اطلاعات شما جایی منتشر نخواهد شد.