اخبار

 آخرین اخبار 

مدیرکل ورزش و جوانان البرز:

جام خوشه چین با حضور ٤٥٠ ورزشکار در البرز برگزار می شود

جام خوشه چین با حضور ٤٥٠ ورزشکار در البرز برگزار می شود
1398/8/19

 

امیر غفرانی از برگزاری جام خوشه چین با حضور ٤٥٠ ورزشکار در استان البرز خبر داد.


به گزارش خبرنگار جام جم البرز به نقل از  روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان البرز؛ امیر غفرانی مدیرکل ورزش و جوانان استان البرز در گفت و گو با پایگاه خبری اداره کل با اشاره به میزبانی استان از مسابقات جام خوشه چین، گفت: البرز از شنبه (١٨ آبان) تا ٢٠ آبان میزبان ورزشکاران منطقه یک کشور خواهد بود که از صبح روز جمعه ورزشکاران ٧ استان وارد استان شده اند.
وی افزود: جام خوشه چین درقالب ٦ رشته فوتسال، طناب کشی، چوب کشی، هفت سنگ مهارتی، دوومیدانی و والیبال به میزبانی برگزار خواهد شد.
وی همچنین با اشاره به حضور تعداد بالای ورزشکاران اظهار کرد: در این دور از مسابقات، استان البرز میزبان ٤٥٠ ورزشکار، مربی و سرپرست از استان های سمنان، تهران، گلستان، مازندران، قم، قزوین و ورزشکاران البرز خواهد بود.
مدیرکل ورزش و جوانان استان البرز با تاکید بر ضرورت ایجاد نشاط در جامعه، بیان کرد: ایجاد شور و نشاط در ورزشکاران روستایی از مهم ترین اهداف این مسابقات است.
وی ادامه داد: معتقدیم که برگزاری این مسابقات، پیامدهای قابل توجهی همچون شکوفایی استعدادهای جوانان و توسعه و ارتقای جایگاه ورزش روستاها را به دنبال دارد.
شایان ذکر است، طبق اعلام مدیرکل ورزش و جوانان استان البرز، طبق برنامه ریزی های انجام شده البرز تا پایان امسال میزبان مسابقات کشوری جام خوشه چین خواهد بود.

 

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر

عضویت در خبرنامه

اطلاعات شما جایی منتشر نخواهد شد.