اخبار

 آخرین اخبار 

ارزیابی سال رونق تولید

با خرید از بازرگانی كاشي و سرامیک حكيمي، آسوده خاطر قدم برداريم

با خرید از بازرگانی كاشي و سرامیک حكيمي، آسوده خاطر قدم برداريم
1398/8/19

 

 گاهي به سقفِ خانه، در و ديوار، كاشي ها و سراميكِ  خانه نگاه مي كنيم و در خيالمان خانه مان را در آغوش مي گيريم، چرا كه بعد از هر خستگي پناهگاهِ امني مي شود براي ناخوشي ها و سختي هاي بيرون از خانه.


 
خبرنگار جام جم البرز: با خيالِ امن و فراغِ بال، در خانه راه ميرويم، فرزندانمان را بزرگ مي كنيم و به خانواده مان عشق مي دهيم، گاهي به سقفِ خانه، در و ديوار، كاشي ها و سراميكِ  خانه نگاه مي كنيم و در خيالمان خانه مان را در آغوش مي گيريم، چرا كه بعد از هر خستگي پناهگاهِ امني مي شود براي ناخوشي ها و سختي هاي بيرون از خانه.
گفتم كاشي و سراميك، تا به حال فكر كرده ايد كه همین کاشی و سرامیکی که بیخیال بر آن گام می نهیم، به دنبال فرزندانمان می دویم تا رشد کنند مدرسه بروند و خوشبخت شوند، چقدر ميتواند تأثیر گذار باشد و خانه ی ما را زيباتر كند؟ بله، این محصول مهم در فروشگاه كاشي و سرامیک حكيمي، با اهتمامِ كاركنان دلسوز و همچنين مديريتِ دقيق جناب آقاي بهلول حكيمي در بهترين كيفيت توليد مي شود و به خانه ي ما زيبايي و آرامش مي بخشد، با ايشان مصاحبه اي داشته ايم كه توجّه شما را به آن جلب مي كنيم؛

لطفا توضيحاتي در موردپيشينه ي كارتان در توليد كاشي و سراميك بفرماييد؟
تولید كاشي و سراميك در سالهای گذشته به صورت سيلندري و به اصطلاح چاپ روتاری بود و عوض کردن طرح و جایگزین کردن طرح جدید مشکلات زیادی به همراه داشت ولی هم اکنون با ورود دستگاه های چاپ دیجیتال می توان در مدت زمان کم چندین طرح تولید کرد و به همين دليل است كه در سالهاي اخير تنوع كاشي و سراميك بسيار زياد شده و اين موضوع به نفع مصرف كنندگان است كه با هر سليقه اي مي توانند كاشي مورد نظرشان را انتخاب كنند.
با توجه به اينكه امسال، سال رونق توليد مي باشد، توليد كاشي و سراميك را چگونه ارزيابي مي كنيد؟
توليد در اين حوزه رونق داشته است اما مشكلاتي چون تأمين مواد اوليه كه از كشورهاي چين، هند و اروپا وارد مي شود باعث شده توليد كننده از مواد اوليه با كيفيت پايين استفاده كند كه در نهايت نميتواند رضايت مشتري را جلب كند. بنابراين اگر توليد مواد اوليه در داخل كشور انجام شود به نفع همه خواهد بود.
رمز موفقيت شما در اين زمينه چيست؟
ما مشتري را به چشم دوست نگاه مي كنيم و در کارمان راستگويي و خوش قولي به ايشان را در اولويت قرار داده ايم كه همين امر باعث جلب اعتماد مشتريان محترم نسبت  به ما شده است.
لطفا صحبت نهايي را بيان بفرماييد.
از دولت و مسئولين محترم خواستارم كه جهت تسريع و تسهيل صادرات، اين امكان را به بنگاه هاي كوچك و مغازه هاي كوچك هم بدهند تا اين مهم، انحصاراً در اختيار توليد كننده ها نباشد.
راه هاي ارتباطي خود را عنوان بفرماييد.
آدرس؛ سه راه گوهر دشت، ابتداي بلوار يادگار امام، روبه روي ايستگاه تاكسي هاي درختي، ساختمان پديده طبقه اول.
شماره تماس؛
٠٩١٢٣٦٠٣٠٦٢
٠٢٦٣٤٢١٦٨٨٦

 

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر

عضویت در خبرنامه

اطلاعات شما جایی منتشر نخواهد شد.