اخبار

 آخرین اخبار 

فرماندارکرج خطاب به روسای ادارات تأکید کرد:

شرکت در محافل شبه انگیز و شائبه دار ممنوع

شرکت در محافل شبه انگیز و شائبه دار ممنوع
1398/8/20

 

معاون استاندار و فرماندار شهرستان کرج خطاب به روسای ادارات شهرستان و مجریان برگزاری انتخابات تاکید کرد: از حضور در محافل و نشست هایی که شائبه برانگیز است، خودداری کنند.


به گزارش خبرنگار جام جم البرز به نقل از روابط عمومی فرمانداری شهرستان کرج، «غفورقاسم پور» با بیان این مطلب گفت: سیاست های کلی انتخابات که از سوی مقام معظم رهبری ابلاغ شده، چتر اصلی حاکم بر همه امور برگزاری انتخابات باید باشد.
وی افزود: در راستای تلاش برای برگزاری انتخاباتی سالم، امن، باشکوه و پرشور لازم است مجریان انتخابات با پرهیز از هرگونه اقدام شائبه برانگیز و خودداری از شرکت در محافل انتخاباتی و شبهه انگیز، همه ظرفیت های قانونی و نیز اصل بیطرفی زمینه را برای تحقق مشارکت بالا  فراهم نمایند.
حضور متولیان برگزاری انتخابات در محافل انتخاباتی جرم است
وی با اشاره به نصح صریح قانون در این رابطه تصریح کرد: طبق قانون مجریان برگزاری انتخابات به هیچ عنوان حق حضور در جلسات محفلی را ندارند و حضور متولیان برگزاری انتخابات در جلسات عمومی، خصوصی و محافل انتخاباتی غیرقانونی بوده و جرم است بنابراین برگزارکنندگان انتخابات باید دقت کافی داشته باشند تا اقدامی از آنها که شائبه طرفداری از جریان، فرد و حزب خاصی را نشان دهد، بروز و ظهور پیدا نکند.
فرماندار شهرستان کرج همچنین استفاده از امکانات دولتی به نفع یا علیه جناح و جریان خاص را تخلف اشکار انتخاباتی بیان کرد و گفت: امکانات دولتی به هیچ عنوان نباید در اختیار جریان ها قرار بگیرد و یکی از مصادیق آشکار جرم انتخاباتی است که در صورت مشاهده و وجود اسناد معتبر، دستگاه قضائی با متخلفان به شدت برخورد خواهد کرد.
 

 

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر

عضویت در خبرنامه

اطلاعات شما جایی منتشر نخواهد شد.