اخبار

 آخرین اخبار 

نظرآباد

کشف بیش از ۱۲ کیلوگرم هروئین در نظرآباد

کشف بیش از ۱۲ کیلوگرم هروئین در نظرآباد
1398/8/20

 


فرمانده انتظامی شهرستان نظرآباد از کشف ۱۲ کیلو گرم هروئین و دستگیری ۲ قاچاقچی در این رابطه خبر داد.


به گزارش خبرنگار جام جم ساوجبلاغ و نظرآباد به نقل از خبرگزاری صداوسیما، مرکز البرز، سرهنگ علی سلیمانی گفت: در پي دریافت خبری مبنی بر فعالیت فردی در امر حمل و انتقال موادمخدر به وسیله یک دستگاه خودرو سواری تیبا، رسیدگی به موضوع در دستورکار ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان نظرآباد قرار گرفت.
سلیمانی افزود: ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان نظرآباد با همکاری پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان ساوجبلاغ پس از اطمینان از صحت خبر با انجام اقدامات پلیسی و اطلاعاتی موفق به شناسایی خودرو متهم در شهرستان نظرآباد شدند.
وی گفت: در ادامه ماموران با تعقیب و مراقبت خودرو متهم در نهایت در یک فرصت مناسب با هماهنگی مقام قضائی اقدام به ایجاد ترافیک مصنوعی در آزادراه کرج- قزوین کرده و در یک عملیات غافلگیرانه متهم را دستگیر کردند.
این مقام انتظامی با اشاره به توقیف 2 خودرو متهم اظهار کرد: در بازرسی از خودروهای نامبرده 12کیلو و 200گرم هروئین و 800 گرم شیشه، که به طرز ماهرانه ای در صندلی های آنها جاساز شده بود کشف شد.
فرمانده انتظامی شهرستان نظرآباد با با بیان اینکه پرونده مقدماتی به همراه متهمان برای سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضائی شد یادآور شد: اعتیاد به مواد مخدر سبب به وجود آمدن رفتارهاى آسيب زا و كجروانه در جامعه شده و ذهن خلاق جامعه را که باید در خدمت پیشرفت و شکوفایی جامعه باشد به نیروهایی وابسته و بیمار تبدیل می کند.

 

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر

عضویت در خبرنامه

اطلاعات شما جایی منتشر نخواهد شد.