ارتقا ء تولید ملی در گروی افزایش كیفیت است

رهبری

اخبار

 آخرین اخبار 

مدیر عامل منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام:

ارتقا ء تولید ملی در گروی افزایش كیفیت است

ارتقا ء تولید ملی در گروی افزایش كیفیت است
1398/8/21
12:43 1395

 

دکتر نادر ثناگو مطلق مدیر عامل منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام با اشاره به روز ملی کیفیت و تاکید به اهمیت این روز گفت: هدف از نامگذاری این روز توجه به ارتقاء دانش کیفیت است و امروز فزصتی است تا فعالان در حوزه های مختلف کشور ارزیابی درستی از زمینه های رشد و ارتقاء کیفیت فعالیت ها در رونق تولید داشته باشند.


به گزارش خبرنگار جام جم البرز به نقل از روابط عمومی فرودگاه و منطقه ویژه اقتصادی پیام، وی با بیان این‌که اگرچه کیفیت در منظر عام به معنای رضایت مشتری تعریف داشته است، گفت: اما نکته مهم و اساسی  در تعریف کیفیت قبل از رضایت مشتری در تولید است ، چرا که زمانی که یک تولید کیفی نباشد قطعا رضایت مشتری را هم دربرنمیگیرد .
ثناگوبا اشاره به اینکه برای حمایت از تولید ملی باید روی کیفیت سرمایه گذاری کرد اظهار کرد مهمترین شاخصه تولید ملی کیفیت است که بتواند هم در عرصه رقابت و هم در عرصه رضایت حرکت رو به جلو داشته باشد .
.
وی ادامه داد: کیفیت باید هم در تولید و هم در خدمات مدنظر قرار گیرد، چرا که خدمات برپایه تولید جزو خدمات مولد ، مهم و تاثیر‌گذار محسوب می‌شود.
مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام در پایان ضمن تشکر از همت بلند کارکنان  منطقه به منظور دریافت جایزه ملی کیفیت تصریح کرد:توجه به کیفیت در تولید ملی و اقتصادی بسیار مهم است و همکاران بنده در همین راستا و برنامه ریزی مدون و بلندمدت و با بالابردن سطح کیفیت در حوزه های خدمات رسانی توانستند جایزه ملی کیفیت را امسال از آن خود کنند .
منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین امللی پیام در شانزدهمین دوره جایزه کیفیت ملی حائز رتبه اشتهارکیفیت تک ستاره را کسب کرد.

 

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر