اخبار

 آخرین اخبار 

رییس هیئت نظارت

نگران سلامت انتخابات در شهرستان رباط کریم نیستیم

نگران سلامت انتخابات در شهرستان رباط کریم نیستیم
1398/8/21


 

رییس هیئت نظارت شورای نگهبان شهرستان رباط کریم معتقد است: با تعامل خوبی که با فرمانداری رباط کریم داریم تردیدو نگرانی در برگزاری انتخابات ندارم.


به گزارش خبرنگار جام جم اسلامشهر و رباط کریم به نقل از  روابط عمومی فرمانداری شهرستان رباط کریم، حجت الاسلام و المسلمین محمد کوثری نیا به همراه مسعود افضلی عضو سابق هیئت نظارت،  علی نوری قائم مقام دفتر، غلامحسین بغدادی و رسول رسولیان اعضای هیئت نظارت شورای نگهبان شهرستان رباط کریم در خصوص موضوعات پیرامون انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در دیدار با سید مهدی ساداتی فرماندار رباط کریم بیان کرد: مایه مباهات است که در خدمت فرمانداری سخت کوش، متدین، کاربلد و پر مشغله می باشم. امید بر آن است بر تعداد این جلسات افزوده شود تا بیش از پیش بتوانیم از پتانسیل قوی  فرماندار و شهروندان شهرستان رباط کریم استفاده کنیم.
رییس هیئت نظارت شورای نگهبان شهرستان رباط کریم با وامگیری از آیه ۲ سوره حشر گفت: طبق فرموده خدا " ای صاحبان بصیرت عبرت بگیرید"، باید گفت ما هم اکنون در این مجلس گرد هم آمده ایم تا از اشتباهات گذشته در امر انتخابات عبرت گرفته تا پیشگیری از بروز مشکل برای آیندگان شویم. ما نسبت به عملکرد گذشته پشیمان نیستیم چون اعتقاد داریم که عملکردمان مناسب و درست بوده و امروز نیز مردد نیستیم جون می دانیم در کنار مسئولان و مردم فهیم شهرستان رباط کریم انتخابات  خوبی را برگزار خواهیم کرد.
حجت الاسلام و المسلمین کوثری نیا با اشاره به نحوه برگزاری انتخابات بیان کرد: با این که سال گذشته نخستین دوره برگزاری انتخابات الکترونیکی در شهرستان بود ولی به دلیل فراهم بودن امکانات و برنامه ریزی های انجام شده، مشکل قابل عرضی در سطح شهرستان رویت نشد اما نیاز است برای رفع و تکرار نشدن دوباره آن از هم اکنون تمهیدات لازم پیش بینی شود تا با هم سو شدن با منویات رهبری و آسایش مردم بتوانیم انتخاباتی سالم، شایسته و آزاد بدون مشکلات برگزار کنیم که رسیدن به این  مهم طبق فرموده فرماندار، نیازمند همدلی و همگامی هیئت اجرایی و نظارت از بعد انتقال تجربه است و هیچ کدام بر دیگری برتری ندارد.
وی در ادامه افزود: در بحث آموزشی‌ اعلام آمادگی می کنیم. در بعد نظارت نیز، لازم است بیان شود نماینده های هیئت نظارت نه تنها بر هیئت اجرایی بلکه بر خود نیروهای هیئت نظارت نیز در بعد صیانت از آرای مردم کنترل دارند

 

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر

عضویت در خبرنامه

اطلاعات شما جایی منتشر نخواهد شد.