اخبار

 آخرین اخبار 

افتتاحیه نخستین دوره جام خوشه چین منطقه یک کشور به میزبانی البرز

دکتر احمدی: شعار ما برای توسعه ورزش همگانی و توسعه ورزش روستایی "پیش به سوی ایران فعال" است

 دکتر احمدی: شعار ما برای توسعه ورزش همگانی و توسعه ورزش روستایی "پیش به سوی ایران فعال" است
1398/8/21

 

معاون فرهنگی و توسعه ورزش همگانی وزارت ورزش و جوانان، شعار "پیش به سوی ایران فعال" را به عنوان شعار توسعه ورزش همگانی و توسعه ورزش روستایی مطرح کرد.

 

به گزارش خبرنگار جام جم البرز به نقل از  روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان البرز؛ دکتر عبدالحمید احمدی معاون فرهنگی و توسعه ورزش همگانی وزارت ورزش و جوانان صبح امروز با حضور در افتتاحیه نخستین دوره جام خوشه چین منطقه یک کشور به میزبانی البرز که در سالن شهدای هشتگرد برگزار شد، اظهار کرد: از تمامی دست اندرکاران و تلاشگران برگزاری این رقابتها تشکر و قدردانی ویژه می نمایم .
وی افزود: امیدواریم با میزبانی شایسته البرز و شرکت و تلاش شما ورزشکاران شاهد مسابقاتی پر بار در اولین دوره جام خوشه چین باشیم.
احمدی با بیان این که شعار ما برای توسعه ورزش همگانی و توسعه ورزش روستایی "پیش به سوی ایران فعال" است، تأکید کرد: ما در وزارت ورزش و جوانان اعتقاد داریم که باید زمینه و شرایط بصورت یکسان برای‌‌ فعالیت‌ شهرنشینان و روستاییان فراهم شود.
وی با بیان این که "روستاییان باید بتوانند به راحتی در مسابقات ورزشی حضور یابند" خاطرنشان کرد: جام خوشه چین برای حضور ورزشکاران نوجوان و جوان روستایی در رقابتهای ورزشی طراحی شد.
معاون فرهنگی و توسعه ورزش همگانی وزارت ورزش و جوانان گفت: بیش از یک و نیم میلیون نفر در سراسر کشور در اولین دوره جام خوشه چین با یکدیگر رقابت می کنند.
وی با اشاره به این که "بعد از مرحله ی منطقه ای، در دهه مبارک فجر مرحله ی ملی جام خوشه چین برگزار خواهد شد"، عنوانم کرد: تلاش وزارت ورزش و جوانان بر این است که بتواند امکانات بیشتری برای فعالیت های ورزشی روستاییان فراهم کند.
احمدی اضافه کرد: راه اندازی خانه های ورزش روستایی نمونه ای بارز از تلاش های وزارت ورزش و جوانان در جهت توسعه ورزش در مناطق روستایی است
وی با بیان این که "تجهیز بیش از ۳ هزار خانه روستایی دیگر در دستور کار وزارت ورزش و جوانان قرار دارد" تصریح کرد: انتظار داریم این مسابقات موجب افزایش دوستی ها، رفاقت و همبستگی میان ورزشکاران عزیز مناطق روستایی کشور باشد.

 

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر

عضویت در خبرنامه

اطلاعات شما جایی منتشر نخواهد شد.