اخبار

 آخرین اخبار 

رییس کل دادگستری استان البرز اعلام کرد

تشکیل کارگروه رصد فضای مجازی و شعب ویژه رسیدگی به جرائم انتخاباتی در البرز

تشکیل کارگروه رصد فضای مجازی و شعب ویژه رسیدگی به جرائم انتخاباتی در البرز
1398/9/18

 

رییس کل دادگستری استان البرز در بازدید از سایت ثبت نام داوطلبان نمایندگی یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در فرمانداری کرج گفت: رسیدگی به جرائم انتخاباتی البرز در اسرع وقت انجام می شود و هماهنگی لازم در این زمینه با هیات های نظارت به عمل آمده است.

به گزارش خبرنگار جام جم البرز به نقل از کمیته تبلیغات و اطلاع رسانی ستاد انتخابات فرمانداری شهرستان کرج، «حسین فاضلی هریکندی» در بازدید ازسایت ثبت نام داوطلبان نمایندگی یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی (حوزه انتخابیه شهرستان های کرج، فردیس و اشتهارد) در فرمانداری کرج  گفت:  وظایف قوه قضاییه در قبل، هنگام و بعداز برگزاری انتخابات براساس قانون تعریف شده است.

وی ادامه داد: براساس دستور العمل قوه قضاییه در زمینه برگزاری انتخابات، ستاد پیشگیری و رسیدگی به تخلفات انتخاباتی در استان البرز با مسوولیت رییس کل دادگستری استان البرز و دبیری معاون پیشگیری از جرم دادگستری این استان با عضویت تمام دستگاه های اجرایی و نظارتی که در امر انتخابات دخالت دارند، تشکیل شده است.

فاضلی هریکندی گفت: افزون بر این،  اقداماتی در دادگستری البرز  مطابق بخشنامه قوه قضاییه با هدف برگزاری انتخاباتی پرشور و به دور هر نوع تخلفات انتخاباتی  انجام شده است. .

رییس کل دادگستری استان البرز اظهار داشت: تشکیل کارگروه برای رصد فضای مجازی ، شعب ویژه برای رسیدگی به جرائم انتخاباتی درسطح دادگاه ها و دادسرا ها از دادگاه بدوی تا دادگاه تجدید از دیگر اقدامات انجام شده در این زمینه است.

وی تاکید کرد: اولویت ما پیشگیری است که اقدامات متعددی نیز در این زمینه انجام شده است.

استان البرز با ۶ شهرستان و حدود سه میلیون نفر  دارای ۲ حوزه انتخابیه شامل کرج ، اشتهارد و فردیس و  حوزه انتخابیه ساوجبلاغ، نظرآباد و طالقان  است.

از استان البرز سه نماینده به یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی که در اسفندماه سال جاری برگزار می شود، راه می یابند.

 

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر

عضویت در خبرنامه

اطلاعات شما جایی منتشر نخواهد شد.