اخبار

 آخرین اخبار 

پیمان زرین بخش مدیر فروشگاه زرین بخش:

عمل به تعهدات و رضایت مشتریان از اولویت های کاری ماست

عمل به تعهدات و رضایت مشتریان از اولویت های کاری ماست
1398/9/30

خبرنگار جام جم البرز: استفاده از وسایل و محصولات با کیفیت در صرفه جویی اقتصادی خانواده ها نقش مهمی دارد. در شرایط اقتصادی امروز به کارگیری ابزار، تولیدات  با دوام و قیمت مناسب در منازل مورد استقبال خانواده ها می باشد.

 

ارائه خدمات پس از فروش و تعهد فروشندگان برای خریداران از اهمیت ویژه ای برخوردار است که خوشبختانه فروشگاه زرین بخش توانسته است با ارائه محصولات با کیفیت ، خدمات پس از فروش مناسب و عمل به تعهدات در قبال خریداران رضایت کامل آن ها را کسب نماید.خبرنگار جام جم البرز با پیمان زرین بخش مدیر فرهیخته، با اخلاق و مجرب فروشگاه زرین بخش گفتگوی انجام داده است که ماحصل آن را در ذیل می خوانید:
لطفا خودتان را معرفی نمایید.
پیمان زرین بخش هستم.مدیر مجموعه زرین بخش می باشم.حدود 15 سال است که در این حوزه فعالیت می کنم. در مجموعه ما شیرآلات بخش عمده محصولات ما را تشکیل می دهد. موارد دیگر مانند سینک، هود، گاز و در محصولات بهداشتی روشویی، فرنگی و... نیز می باشد.
از ویژگی ها و شاخصه های فروشگاه زرین بخش چه می باشد؟ 
سعی کرده ایم خدماتی که به مشتریان ارائه می کنیم به نحو احسنت انجام شود. در مجموعه ما تنها از محصولات برند استفاده می شود و محصولات متفرقه برای فروش نداریم.
نصب و خدمات پس از فروش در مجموعه شما چگونه است؟
یکی از دغدغه های ما نصب محصولات برای مشتریان است. سعی کرده ایم با خوش قولی و انجام تمام تعهدات خود رضایت مشتریان را جلب نماییم و هنگام خرید و نصب، فاکتور در اختیار خریدار قرار می دهیم
مشتریان با اطمینان خاطر میتوانند از محصولات خریداری شده استفاده کنند و در صورت مشاهده هرگونه مشکل تعویض می گردد و دارای گارانتی می باشد.
لطفا راه های ارتباطی خود را عنوان نمایید.
آدرس: سه راه گوهردشت، سه راه یاسر دوم، فروشگاه زرین بخش
تلفن تماس: 34431099
09121463529

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر

عضویت در خبرنامه

اطلاعات شما جایی منتشر نخواهد شد.