محصولات ما جزو با کیفیت ترین کالاهای بدنسازی و ورزشی ایران است

رهبری

اخبار

 آخرین اخبار 

علی اصغر میرزایی جولادی مدیر عامل شرکت تولیدی ورزشی الموت کوشا

محصولات ما جزو با کیفیت ترین کالاهای بدنسازی و ورزشی ایران است

محصولات ما جزو با کیفیت ترین کالاهای بدنسازی و ورزشی ایران است
1398/10/9
12:43 1395

خبرنگار جام جم البرز: گفتگو با یکی از فعالان حرفه ای صنعت تولید لوازم ورزشی کشور بسیار موجب خرسندی بود. وقتی مصاحبه ایشان را در شبکه خبر صدا و سیمای جمهوری اسلامی دیدم متوجه شدم که به چه میزان از اطلاعات و دانایی قابل توجه در این صنعت برخوردار هستند. با توجه به این آمار غیر رسمی که 85 درصد وسایل بدنسازی کاربردی در کشور وارداتی است، وجود چنین تولید کنندگان زحمت کشی در کشورمان مغتنم است. امیدواریم این حجم کلان ارز که برای خرید این لوازم به آن سوی مرزها خارج می شود صرف پشتیبانی از رونق تولید کالاهای ورزشی در میهنمان گردد. مصاحبه با این تکنوکرات فرهیخته  در راستای توانمندی های شرکت تحت مدیریت،  خواندنی است که توجه شما را به آن جلب می کنم: 
لطفا خودتان و مجموعه تان را معرفی نمایید.
علی اصغر میرزایی جولادی هستم. متولد الموت قزوین و ساکن در تهران می باشم. شرکتی که ما در سال ۸۹ به اتفاق فارغ التحصیلان دانشگاه علمی کاربردی تاسیس کردیم، توانایی تولید تجهیزات ورزشی مخصوص باشگاه ها، پارک ها و خانگی را دارد. اقلام متنوعی حدود ۱۰۰ قلم کالا را تولید می کنیم. 
از آن جایی که کالای خارجی با کالای ایرانی رقابت میکند اما عمدتا کالا های چینی بر حسب قیمت پایین تر به کالای ایرانی ضربه وارد می کند ، شما به عنوان تولید کننده این موضوع را چگونه ارزیابی می کنید؟
کالاهای آمریکایی و اروپایی از کیفیت بالایی برخوردار است اما قیمتشان ۱۰ برابر قیمت کالاهای دیگر است، کالاهایی که از چین نیز وارد می شود عمدتاً بی کیفیت است. اما کالاهایی که ما تولید می کنیم علاوه بر قیمت مناسب از کیفیت خوبی برخوردار است و از لحاظ مقاومت نسبت به کالاهای چینی بهتر و مقاوم تر است.
شاخصه هایی که کالاهای تولیدی شرکت شما را از دیگر محصولات متمایز می کند چیست؟
کالاهای تولیدی مجموعه ما از کیفیت بالا و قیمت مناسبی برخودار است.  برای تولید دستگاه ها توسط اساتید دانشگاهی نقشه مهندسی تهیه می شود. بهترین متریال ها از جمله آهن آلات ، چرم، قطعات، رنگ پودری الکترو استاتیک (ضد خش)،که همگی از نوع درجه یک در تولیدات استفاده میشود.                      قطعات با لیزر CNCبرش داده می شود.ابرهای مصرفی در محصولات از نوع فوم سرد می باشد که کیفیت آن با تشک خودرو برابری می کند.هم چنین قابل ذکر است که محصولات ما دارای ۱۵ ماه گارانتی و ده سال خدمات پس از فروش می باشد. برای مثال اگر کالاهای تولید شده ما دچار نقض شود در درجه اول نقص اش را برطرف می‌کنیم، اگر رفع نشد آن محصول را برای مشتری تعویض می کنیم. برای مجموعه مهمترین نکته رضایت مشتری است که حدود ۹۰ درصد مشتریان از کالاهای ما رضایت دارند و همین موضوع موجب  ترغیب مشتریان و باشگاه داران نسبت به استفاده از محصولات و کالاهای تولیدی شرکت می‌شود.
لطفا راه های ارتباطی خود را بیان بفرمایید.
 شماره های تماس: 09124019338
37305843-026

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر

عضویت در خبرنامه

اطلاعات شما جایی منتشر نخواهد شد.