یکه تاز در تولید انواع فول فت سویا به عنوان خوراک ویژه دام و طیور در کشور هستیم

رهبری

اخبار

 آخرین اخبار 

ایرج نوروزی مدیرعامل کارخانه خوراک دام و طیور لبن گستر سامان:

یکه تاز در تولید انواع فول فت سویا به عنوان خوراک ویژه دام و طیور در کشور هستیم

یکه تاز در تولید انواع فول فت سویا به عنوان خوراک ویژه دام و طیور در کشور هستیم
1398/10/21
12:43 1395

خبرنگار جام جم البرز: تولید انبوه نهاده های دامی و خوراک ویژه دام و طیور از جمله تولیداتی است که نیازمند برخورداری از دانش، نوآوری، تجربه و مهارت زیادی می باشد که با مدیران متخصص تغذیه دام و دامپزشکان تعاونی لبن گستر سامان تکمیل می گردد. جام جم البرز با این مدیران متخصص و تکنوکرات گفتگویی انجام داده است که ماحصل آن را در ذیل می خوانید: 

چه محصولاتی و با چه ویژگی هایی در کارخانه شما تولید می شود؟
ما دانه های سویای وارداتی را با تجهیزاتی که  در کارخانه داریم فراوری می‌کنیم .در سه نوع  رست فلیک و اکسترود و البته درطی پروسه حرارتی و رطوبتی برای دام و طیور قابل مصرف می کنیم که به یک غذای پر انرژی و با پروتئین عبوری بالا تبدیل می شود. 

 شاخصه های مجموعه شما نسبت به دیگر همکارانتان چه می باشد؟
کارخانه هایی که دانه های سویا را در کشور فرآوری می‌کنند تعداد محدودی هستند. در تهران و کرج تنها مجموعه ماست که این کار را به صورت توام انجام می دهد. در ضمن کارخانه های سطح کشور نمی توانند هر سه نوع یعنی رست ،فلیک واکسترود را تولید کنند. ولی مجموعه لبن گستر سامان توانایی تولید انواع فولفت سویا را دارد.ما به چند دلیل تولیدات خود را ویژه می‌دانیم: 1- دلیل قابل دسترس بودن به لحاظ محل استراتژیک کارخانه . 2-توانایی حرارت دادن مناسب به دانه های رست شده بدلیل انتقال لبه ها به خط اکسترود. 3- استفاده از ماشین آلات ، تجهیزات به روز و با برند خاص.
آدرس و راه های ارتباطی خود را بیان نمایید.
آدرس : کرج، شهرک صنعتی ماهدشت، خیابان سرداران، خیابان ششم شمالی، تلفن  09128957588-  02637851094

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر

عضویت در خبرنامه

اطلاعات شما جایی منتشر نخواهد شد.