اخبار

 آخرین اخبار 

فتنه دیماه ۹۸

محمدحسین روحی

فتنه دیماه ۹۸
1398/10/22

بزرگی و دشواری مصیبت جان باختن عده ای از هموطنان با سقوط هواپیما، برای ملت ایران به ویژه خانواده های عزیز از دست داده، بر کسی پوشیده نیست و انشاالله خداوند آن عزیزان جان باخته را مشمول رحمت خود فرماید.
در این مصیبت غمبار عده ای فرصت طلب به دنبال تسویه حساب های مکتوم خود با خادمین صادق نظام هستند و نهادهایی چون سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به ویژه سردار حاجی زاده را مورد هجوم قرار داده اند.
 اما چرا حاجی زاده؟! دلائلی دارد:
۱- خدمات چندین ساله او در أمن سازی آسمان ایران و برقراری امنیت مسافرت های هوایی که روزگاری اصلی ترین دغدغه ایرانیان بود بر کسی پوشیده نیست.
۲- درتابستان۹۳ هنگامی که پهپاد اسرائیلی رادارگریز(هرمس) را بالای نطنز می زنند و نیز در تابستان۹۸ در سقوط پهپاد رادارگریز(گلوبال هاوک) را در جنوب کشور ساقط می کنند دست داشته و فرماندهی می کرده است.
۳- در مدیریتش صادق است وشجاع، و در همه جا مواضع صادقانه و صریح و قاطع دارد برخلاف برخی از مسئولین که در هر شهر و کشوری مواضع متفاوت دارند.
۴- فرمانده هوا فضا، پدافند هوایی ایران را به عنوان یکی از مطمئن ترین و بی نقص ترین و دقیق ترین پدافندهای دنیا مُبدَّل ساخته است.

بعضی به دروغ خود را غمگین از حادثه سقوط هواپیمای اوکراین وانمود می کنند و در واقع اینان خوشحالند زیرا فرصتی برای فتنه آفرینی و تحت الشعاع قرار دادن افتخار آفرینی سپاه پاسداران یافته اند. 
دراین یادداشت به سردار حاجی زاده عرض می کنم که ملت ایران به شما و صداقت و مجاهدت هایتان  افتخار می کند و چشمان ماهم همانند چشمان شما، در غم این سانحه و از دست رفتن هم وطنان عزیزمان گریان است. زیرا مصیبت جبران ناپذیری می باشد. و بدانید که این خطای انسانی چیزی از افتخارات چهل ساله شما کم نمی کند. شمایی که با گلوی بغض کرده و چشمان در اشک شناورتان یکی از جدّی ترین مواضع را علیه آمریکا در ماجرای شهادت سپهبد سلیمانی اعلام کردید.

چه کسانی پشت این فتنه دیماه هستند؟
۱- ترامپ به اغتشاشگران پیام داده که آشوب کنید من پشتیبان شماهستم.
۲- سفیر انگلیس در تجمع ساختار شکنان دانشگاه امیرکبیر حضور داشته و تصویر برداری می کرده که به همین علت بازداشت شده است.
۳- پمپئو وزیرخارجه آمریکا گفته: پیش بینی می کنم اعتراضات در ایران ادامه پیدا کند.
۴- در تجمع روز قبل عکس حاج قاسم سلیمانی پاره می شود.
سردارحاجی زاده  صادقانه آنچه بود با مردم در میان گذاشت و حتی مواردی که ظاهراً با حوزه کاری او مرتبط نیست، پذیرفت. ما هم این مردانگی و صداقت را تحسین کنیم و درآرزوی روزی باشیم که همه مسئولین این گونه با مردم صادق باشند.
 

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر

عضویت در خبرنامه

اطلاعات شما جایی منتشر نخواهد شد.