اخبار

 آخرین اخبار 

بازدید سرزده استاندار البرز از خانه هنرمندان البرز

بازدید سرزده استاندار البرز از خانه هنرمندان البرز
1398/10/23

نماینده عالی دولت در استان البرز گفت: توسعه همه جانبه با رشد متوازن در تمامی حوزه های سیاسی، اجتماعی، عمرانی، فرهنگی و... محقق می شود از این رو برای نیل به جامعه متعالی باید درصدد رشد شاخص ها در تمامی حوزه ها باشیم.

به گزارش خبرنگار جام جم البرز، شهبازی در بازدید سرزده از پروژه بازسازی خانه هنرمندان البرز در جهانشهر کرج صورت گرفت، افزود: این امر را به شخصه دنبال می کنم چراکه برای ارتقا زیرساخت های فرهنگ و هنر استان دغدغه جدی دارم.
وی با بیان اینکه زیرساخت های فرهنگی، هنری و گردشگری البرز را با جدیت رصد می کنیم، ادامه داد: ضرورت دارد که بسترهای فعالیت هنرمندان ارزشمند و فرهیخته البرزی، شایسته و درخور نام و جایگاهشان باشد.
شهبازی گفت: هنرمندان و مخاطبان آنها در اثر هنری و هنر آرامش را می جویند و با توجه به اینکه یکی از مهمترین اهداف ما بعنوان خدمتگزاران مردم ایجاد آرامش در جامعه است، برای ارتقا زیرساخت های فرهنگ و هنر اقدام می کنیم.
وی افزود: در جهان امروز، اکوتوریسم و صنعت گردشگری از مهمترین منابع درآمدی محسوب می شوند و بسیاری از کشورها با ایجاد جاذبه های مصنوعی و... در این راستا برنامه ریزی می کنند.
استاندار البرز عنوان کرد: البرز منبع عظیم جاذبه های گردشگری بلحاظ طبیعی و تاریخی است که باید برای معرفی و بسترسازی این ظرفیت بزرگ، برنامه محور وارد عمل شویم  . 
شهبازی گفت: ارتقا زیرساخت های گردشگری البرز نیز از مهمترین ماموریت های محوله از سوی رییس جمهور محترم است که برای این امر نیز وارد میدان شده ایم.

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر