اخبار

 آخرین اخبار 

صادقلو فرماندارنظرآباد

نظارت دقیق بر عملکردها موجب رضایت مردم می شود

نظارت دقیق بر عملکردها موجب رضایت مردم می شود
1398/10/23

همایش مسولین بازرسی فرمانداری و شهرداری های استان البرز با حضور امینی مدیرکل ارزیابی و عملکرد بازرسی و پاسخگویی به شکایات سازمان شهرداریها و دهیاریهای کشور، اسلامی مدیر کل محترم ارزیابی و عملکرد بازرسی و پاسخگویی به شکایات استانداری البرز، صادقلو سرپرست فرمانداری، شهردار و رییس شورای اسلامی شهر نظرآباد و مسئولین بازرسی فرمانداری و شهرداری های سطح استان برگزار شد.
خبرنگارجام جم ساوجبلاغ ونظرآباد: به گزارش فرمانداری نظرآباد صادقلو در این همایش با اشاره اهمیت ویژه نظارت و بازرسی در جامعه و نظام اسلامی کشور اظهار داشت:تعدد دستگاه های نظارتی، جایگاه واحد بازرسی هر دستگاه دولتی و ... همگی بیانگر اهمیت جایگاه آن در راستای تلاش برای جلب هرچه بیشتر رضایتمندی و اعتماد مردم است.
وی در ادامه وجدان هرشخص را بهترین محکمه برای هرفرد عنوان کرد و گفت  :اولین ناظر و بازرس هر فرد، خود شخص است و نباید از آن غفلت نمود.
سرپرست فرمانداری شهرستان نظرآباد افزود: از نگاه مادی تدوین سازوکار های مورد نیاز برای ارزیابی و نظارت بر امور بسیار حائز اهمیت و تعیین کننده است که این امرموجب آرامش و امنیت بیشتر در جامعه می شود.
 مقام عالی دولت درنظرآباد درادامه  وضعیت فعلی فرمانداری و شهرداری ها در رسیدگی به امور مردم راتشریح وبیان داشت: بطور منظم و مستمر حجم قابل توجهی از مسائل و مشکلات مردمی جهت بررسی و حل آن به فرمانداری و شهرداری ها ارجاع داده می شود که این مهم وظیفه این دو ارگان را بسیار سنیگن تر می کند.
وی یادآور شدنظارت و بازرسی باید در کلیه ابعاد فنی، اجتماعی، سیاسی، اقتصادی و... عملیاتی شده و نکته مهم در این باره آن است که مسئولین بازرسی و نظارتی باید باشخصیت جامع الشرایطی که دارند تسلط کامل و توان دقت در یافتن مفسده را داشته باشند چراکه آنان چشمان تیزبین و امین دستگاه های دولتی و رابطین مردم نجیب و شریفمان با دیگر ادارات هستند که باید کاملا کارشناسی شده و بر مبنای اصول و عدالت گام بردارند.
سرپرست فرمانداری شهرستان نظرآباد در خاتمه خاطرنشان کرد: تمام اقدامات نظارتی و بازرسی بمنظور افزایش میزان رضایتمندی مردم عزیزمان بوده که امید است در این باره ما مجریان امور اداری نیز خادمان خوبی برای آنها باشیم.
 

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر

عضویت در خبرنامه

اطلاعات شما جایی منتشر نخواهد شد.