سیزدهمین دوره آموزشی مجریان برگزاری انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای در البرز

رهبری

اخبار

 آخرین اخبار 

سیزدهمین دوره آموزشی مجریان برگزاری انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای در البرز

سیزدهمین دوره آموزشی مجریان برگزاری انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای در البرز
1398/10/28
12:43 1395

دوره آموزشی مجریان و دست اندارکاران برگزاری انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی بنا به دستوراستاندار محترم با حضور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی و فرمانداران، بخشداران، معاونین سیاسی فرمانداران و روسای کمیته های ستاد انتخابات استان وشهرستانها به همت کمیته آموزش ستاد انتخابات برگزار شد.

به گزارش خبرنگار جام جم البرز به نقل از اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری البرز، فلاح نژاد دبیر کمیته آموزش ستاد انتخابات استان در تشریح جزئیات برگزاری این دوره آموزشی، گفت: در راستای اجرای راهبردهای ستاد انتخابات کشور مبنی بر آموزش مجریان و فعالان برگزاری یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی، این دوره ها  برگزار می شود.
وی تصریح کرد: تدریس دوره آموزشی مذکور از سوی مربیان و مدیران ذیربط کشوری انجام می شود.
فلاح نژاد  هدف از برگزاری این دوره آموزشی را توانمندسازی مجریان و دست اندرکاران برگزاری یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی عنوان و اضافه کرد: در این دوره آموزشی حاضران با آخرین قوانین و به روزترین سیاست ها و اطلاعات مربوط به برگزاری انتخابات آشنا می شوند.
دبیر کمیته آموزش در ادامه تصریح کرد: علاوه بر این موارد هماهنگی و برنامه ریزی 4 عنوان برنامه تولیدی و پخش در سیمای استانی البرز تحت عناوین صندلی مردم، اینجا البرز، خونه و زندگی، یک صبح دیگر پخش می شود.
وی افزود: همچنین برنامه قطار سریع و سیر، صدای زندگی، صبح البرز، البرز من سلام، دانستنیهای مجلس، پرسمان انتخاب ما صبح البرز، وکس پاپ انتخاباتی از جمله برنامه های تولیدی و پخش در صدا (رادیو) استانی البرز تدارک دیده شده است.

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر