اخبار

 آخرین اخبار 
  • به تعمیرات دوره ای ساختمان ، اهمیت دهید پس از اینکه بشر یکجا نشینی را انتخاب نمود ودر یک مکان ساکن شد . انتخاب سرپناه اولویت اصلی زندگی وادامه حیات اوشد . با افزایش جمعیت وپیشرفت های علمی شهر ها گسترش یافت وساخت وسازها توسعه پیدا نمود .امنیت ساختمان ها، نظارت برساخت بناها وارائه خدمات دیگر از وظایف سازمان نظام مهندسی می باشد
  • خودکفایی نیازمند باور است تولید کنندگان برای ادامه تولید واشتغال نیازمند حمایت می باشند . حمایت ازبخش تولید موجب رونق اقتصادی خواهد شد . بروکراسی های اداری وتامین مواد اولیه از مشکلات مهم واساسی در بخش تولیدمی باشد . حذف موانع تولید واشتغال از مطالبات جدی فعالان اقتصادی است. خبرنگار جام جم البرز در این زمینه با یکی از تولید کنندگان گفتگویی انجام داده است که در ادامه می خوانید :
  • موفقیت جوانان در نیروهای مسلح از مصادیق موفق اعتماد به نسل جوان است آیت‌الله حسینی همدانی با اشاره به امکانات و تجهیزات زیردریایی تمام ایرانی فاتح، عنوان کرد: این رزمایش برای داخل کشور حاوی این پیام است که اگر ما به جوانان و استعدادهای داخلی اهمیت دهیم و آنان را مدیریت کنیم کارهایی خواهند کرد که دشمنان انگشت‌به‌دهان خواهند ماند.
  • دست دوستی منامه و ابوظبی به صهیونیسم آل خلیفه و آل نهیان در حالی تَن به سازش با رژیم صهیونیستی دادند که در نهایت این سازش کوچکترین رهاوردی برای آنان نداشت، زیرا آنها علیرغم ادعاهایشان نتوانستند از تل آویو هیچ امتیازی بگیرند.
  • فرق بین جنگ و دفاع مقدس وقتی که بچه بودیم، به ما می گفتند جنگ بد است، با کسی دعوا نکن، جنگ نکن، سعی کن با کسی درگیر نشوی، سعی کن با همه مهربان باشی و ....
  • شناسنامه سیاسی و اجتماعی شهرستان کرج تهیه و تدوین شده است معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان کرج از تهیه و تدوین شناسنامه سیاسی این شهرستان خبر داد.
  • شهرداری درباره اقداماتش پیرامون کاهش خسارت به فضای سبز در احداث زیرگذر جمهوری توضیح دهد رئیس کمیسیون تلفیق شورای اسلامی شهر کرج گفت: شهرداری درباره اقداماتش پیرامون کاهش خسارت به فضای سبز در احداث زیرگذر جمهوری توضیح دهد.
  • آموزش هوش هیجانی برای آینده کودکان مهم است با توجه به مشکلات زندگی های امروزی مهد کودک ها نقش مهمی در تربیت وآموزش مهارت های اجتماعی کودکان دارند .مهد کودک های مجاز ومود تایید دغدغه های خانواده ها را در زمینه تربیت صحیح فرزندان کاهش می دهند. خبرنگارجام جم البرز با مدیر مهد کودک آرشین گفتگویی انجام داده است که درادامه می خوانید:
  • به دنبال علایق خود بروید بیشتر مواقع بین تخصص وشغل افراد تناسبی وجود ندارد . گاهی با توجه به شرایط خود وجامعه مجبور به انتخاب هایی در تحصیل وشغل هستیم . بهترین حالت موفقیت ایجاد هماهنگی بین علاقه ،تحصیل وشغل می باشد . در این زمینه با یکی از کارآفرینان البرزی گفتگویی انجام داده ایم که با هم می خوانیم:
  • دفتر خانه شعر، ادبیات و انجمن های ادبی البرز افتتاح می شود دفتر خانه شعر، ادبیات و انجمن های ادبی البرز همزمان با روز شعر و ادب فارسی با حضور دبیران محترم انجمن های ادبی افتتاح می شود.

امام جمعه نطرآباد

انتقادات ازمسیرقانونی پیگیری گردد

انتقادات ازمسیرقانونی پیگیری گردد
1398/10/29

نمازجمعه این هفته نظرآباد با حضوراقشارمختلف مردم و به امامت حجت الاسلام موسوی درمصلی این شهربرگزارگردید.

خبرنگارجام جم ساوجبلاغ و نظرآباد :امام جمعه شهرستان با اشاره به حادثه سقوط هواپیمای مسافری و به شهادت رسیدن تعدادی از هموطنان عزیزمان ازآن به عنوان حادثه ای  تلخ یاد نمود و گفت باید علل بروز آن پیگیری و روشن شود ولی نباید اجازه فرصت طلبی وانتقام به بیگانگان داد، آمریکایی‌ها که از تشییع جنازه سردار دلها سلیمانی عزیز و ابومهدی المهندس ناراحت و عصبانی هستند و به خشم آمده اند بااین بهانه به دنبال شعله‌ور سازی آتش انتقام از نیروی سرفراز سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به ویژه سردار سرافراز حاجی‌زاده هستند.وی ادامه داد
آمریکایی‌ها سیلی سختی از سپاه خوردند واز انتقام سخت بسیار ناراحت و برآشفته هستند لذا می‌خواهند در یک جنگ نفس‌گیر انتقام‌گیری از سپاه را در دستور کار قرار بدهند ولی بدانند مردم ما هوشیار هستند اگر در جنگ نظامی، جنگ اقتصادی پیروز شد در جنگ رسانه‌ای و روانی هم پیروز خواهند شد و همیشه قدردان رزمندگان غیور اسلام و سپاه پاسداران و حافظان حریم امنیت جامعه خود می باشند و اجازه نمی دهند جای ظالم و مظلوم  عوض شود.امام جمعه ضمن تقاضای ازمسئولان دررابطه با حضورسفیرانگلیس درتجمعات اخیروبرخوردلازم ،اخراج وی راحداقل خواسته مردم دانست.

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر