یک بانو به عنوان اولین سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع استانداری البرز معارفه شد

رهبری

اخبار

 آخرین اخبار 

یک بانو به عنوان اولین سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع استانداری البرز معارفه شد

یک بانو به عنوان اولین سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع استانداری البرز معارفه شد
1398/10/29
12:43 1395

نماینده عالی دولت در استان البرز گفت: به طور قطع ملاک انتصاب ها شایسته سالاری بر مبنای سوابق و توانمندی های افراد است از این رو فارغ از قومیت و معیارهای شخصی در مسیر رشد و توسعه استان حرکت می کنیم.

به گزارش خبرنگار جام جم البرز به نقل از اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری البرز، شهبازی در مراسم معارفه اولین سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع استانداری برگزار شد، با قدردانی از تلاش های معاون اقتصادی استانداری که مسئولیت های حوزه توسعه مدیریت و منابع را نیز عهده دار بود، افزود: چندی پیش با رایزنی های صورت گرفته موفق به تفکیک معاونت های توسعه و اقتصادی استانداری شدیم.
وی ادامه داد: معاونت توسعه مدیریت و منابع استانداری، حوزه بسیار با اهمیتی است از این رو برای انتصاب فردی مناسب برای این پست، افراد بسیاری را مورد بررسی قرار دادم.
شهبازی با تاکید بر ضرورت رعایت نظم، صرفه جویی، کارآمدی نیروی انسانی، آموزش و... برای سیستم، گفت: بر این اساس از سرپرست معاونت این حوزه انتظار می رود با توجه به تجاربی که در حوزه های مختلف دارد، برنامه محور در راستای تحقق اهداف اقدام کند.
وی افزود: یکی از ویژگی های شاخص خانم صیادی، همت والا برای خدمتگزاری به نظام و مردم است از این رو با توجه به سوابق وی در پست های مدیریتی داخل و خارج کشور، انتظار می رود در آینده نزدیک شاهد توفیقات ارزشمندی در این حوزه باشیم.
استاندار البرز با اشاره به تحقق سهم 30 درصدی بانوان از پست های مدیریتی تا پایان برنامه ششم توسعه، اضافه کرد: انتصاب یک بانو در پست معاونت استانداری نیز حرکت در این مسیر است و اکنون این وعده نیز محقق شد.

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر

عضویت در خبرنامه

اطلاعات شما جایی منتشر نخواهد شد.