کارخانه نوآوری کارآفرینان مستعد کرج راه‌اندازی می شود

رهبری

اخبار

 آخرین اخبار 

معاون شهردار کرج خبر داد

کارخانه نوآوری کارآفرینان مستعد کرج راه‌اندازی می شود

 کارخانه نوآوری کارآفرینان مستعد کرج راه‌اندازی می شود
1398/11/2
12:43 1395

به منظور توسعه کسب و کار فناورانه و دانش بنیان و با هدف جذب استعدادهای کارآفرینان مستعد و همچنین نخبه‌پروری، کارخانه نوآوری کارآفرینان مستعد کرج تجهیز و آغاز به کار می کند.


به گزارش خبرنگار جام جم البرز، علیرضا رحیمی با اشاره به امضای تفاهم نامه همکاری بین معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و مجموعه مدیریت شهری کرج، جهت توسعه فعالیت های دانش بنیان و اهمیت فرهنگ سازی در این خصوص اظهار داشت: این تفاهم نامه به منظور راه اندازی پایگاه اصلی و تشکیل کمیته راهبری کارخانه نوآوری تنظیم شده که گامی مهم در جهت حمایت از کارآفرینان استارتاپی و ایجاد اشتغال و کسب و کارهای نوین خواهد بود.
وی اضافه کرد: شناسایی استعدادهای شهر، ظرفیت‌های شغلی کارآفرینان، توانمندسازی و نخبه پروری با حمایت دولت، مجموعه مدیریت شهری، کارآفرینان، دانشگاه ها و سرمایه گذاران از اهداف دیگر این طرح بوده که از اهمیت فوق‌العاده‌ای برخوردار است. 
معاون شهردار کرج افزود: طراحی مجموعه های هدفمند جهت شناسایی و بکارگیری فرصت های نوین کسب و کار و تبدیل ایده های تئوری به کسب و کار موفق و بسترسازی لازم جهت بهره برداری عمومی و همچنین علاقمندان به این حوزه، در کارخانه نوآوری صورت گرفته و شبکه های فعال از کارآفرین ها و افراد دارای دانش تخصصی را تشکیل می دهد.
رییس سازمان فرهنگی اجتماعی شهرداری کرج در پایان با اشاره به اهمیت راه‌اندازی کسب و کارهای موفق در جهت توسعه اقتصاد دانش‌بنیان ابراز امیدواری کرد: با حمایت کلیه دستگاه‌های اجرایی دخیل در این امر مهم، به زودی شاهد گسترش اشتغال، ایجاد نهادهای تخصصی کسب و کار، ترویج کار داوطلبانه و ارزش آفرینی در حوزه کار و همچنین جذب مشارکت‌های عمومی برای ایجاد اشتغال پایدار در سطح استان البرز باشیم.

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر