اخبار

 آخرین اخبار 
  • به تعمیرات دوره ای ساختمان ، اهمیت دهید پس از اینکه بشر یکجا نشینی را انتخاب نمود ودر یک مکان ساکن شد . انتخاب سرپناه اولویت اصلی زندگی وادامه حیات اوشد . با افزایش جمعیت وپیشرفت های علمی شهر ها گسترش یافت وساخت وسازها توسعه پیدا نمود .امنیت ساختمان ها، نظارت برساخت بناها وارائه خدمات دیگر از وظایف سازمان نظام مهندسی می باشد
  • خودکفایی نیازمند باور است تولید کنندگان برای ادامه تولید واشتغال نیازمند حمایت می باشند . حمایت ازبخش تولید موجب رونق اقتصادی خواهد شد . بروکراسی های اداری وتامین مواد اولیه از مشکلات مهم واساسی در بخش تولیدمی باشد . حذف موانع تولید واشتغال از مطالبات جدی فعالان اقتصادی است. خبرنگار جام جم البرز در این زمینه با یکی از تولید کنندگان گفتگویی انجام داده است که در ادامه می خوانید :
  • موفقیت جوانان در نیروهای مسلح از مصادیق موفق اعتماد به نسل جوان است آیت‌الله حسینی همدانی با اشاره به امکانات و تجهیزات زیردریایی تمام ایرانی فاتح، عنوان کرد: این رزمایش برای داخل کشور حاوی این پیام است که اگر ما به جوانان و استعدادهای داخلی اهمیت دهیم و آنان را مدیریت کنیم کارهایی خواهند کرد که دشمنان انگشت‌به‌دهان خواهند ماند.
  • دست دوستی منامه و ابوظبی به صهیونیسم آل خلیفه و آل نهیان در حالی تَن به سازش با رژیم صهیونیستی دادند که در نهایت این سازش کوچکترین رهاوردی برای آنان نداشت، زیرا آنها علیرغم ادعاهایشان نتوانستند از تل آویو هیچ امتیازی بگیرند.
  • فرق بین جنگ و دفاع مقدس وقتی که بچه بودیم، به ما می گفتند جنگ بد است، با کسی دعوا نکن، جنگ نکن، سعی کن با کسی درگیر نشوی، سعی کن با همه مهربان باشی و ....
  • شناسنامه سیاسی و اجتماعی شهرستان کرج تهیه و تدوین شده است معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان کرج از تهیه و تدوین شناسنامه سیاسی این شهرستان خبر داد.
  • شهرداری درباره اقداماتش پیرامون کاهش خسارت به فضای سبز در احداث زیرگذر جمهوری توضیح دهد رئیس کمیسیون تلفیق شورای اسلامی شهر کرج گفت: شهرداری درباره اقداماتش پیرامون کاهش خسارت به فضای سبز در احداث زیرگذر جمهوری توضیح دهد.
  • آموزش هوش هیجانی برای آینده کودکان مهم است با توجه به مشکلات زندگی های امروزی مهد کودک ها نقش مهمی در تربیت وآموزش مهارت های اجتماعی کودکان دارند .مهد کودک های مجاز ومود تایید دغدغه های خانواده ها را در زمینه تربیت صحیح فرزندان کاهش می دهند. خبرنگارجام جم البرز با مدیر مهد کودک آرشین گفتگویی انجام داده است که درادامه می خوانید:
  • به دنبال علایق خود بروید بیشتر مواقع بین تخصص وشغل افراد تناسبی وجود ندارد . گاهی با توجه به شرایط خود وجامعه مجبور به انتخاب هایی در تحصیل وشغل هستیم . بهترین حالت موفقیت ایجاد هماهنگی بین علاقه ،تحصیل وشغل می باشد . در این زمینه با یکی از کارآفرینان البرزی گفتگویی انجام داده ایم که با هم می خوانیم:
  • دفتر خانه شعر، ادبیات و انجمن های ادبی البرز افتتاح می شود دفتر خانه شعر، ادبیات و انجمن های ادبی البرز همزمان با روز شعر و ادب فارسی با حضور دبیران محترم انجمن های ادبی افتتاح می شود.

فرماندار ساوجبلاغ

۱۶۰پروژه دردهه فجربه بهره برداری می رسد

۱۶۰پروژه دردهه فجربه بهره برداری می رسد
1398/11/3

نشست اعضای ستادبزرگداشت دهه فجرشهرستان ساوجبلاغ باحضوراعضاونیزحجت الاسلام والمسلمین روحی یزدی رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان البرز درمحل فرمانداری ساوجبلاغ برگزارشد.


خبرنگارجام جم ساوجبلاغ و نظرآباد: پالیزگیرفرماندارشهرستان دراین جلسه  مردم رادارای نقش اصلی و محور برگزاری و اجرای برنامه های ایام الله دهه فجر بیان وبربرگزاری جشن هاوویژه برنامه های این دهه توسط مردم تاکیدنمود.
ابوالقاسم پالیز گیر گفت تاثیر برنامه های این دهه زمانی مضاعف است که به صورت مردمی و با محوریت مردم اجرا شود .
وی افزود  در طول ۴۱ سال از پیروزی انقلاب اسلامی همواره مردم نقشی کلیدی در عرصه های مختلف و برهه های حساس تاریخ انقلاب داشتند و حضور مردم سبب شد امروز ایران اسلامی به عنوان یک قدرت انکارناپذیر در جهان خودنمایی کند.
وی افزوددر برگزاری آیین ایام‌الله دهه فجر کمیته‌ها نقش هماهنگی و جهت‌دهی را دارند .
فرماندار ساوجبلاغ از برگزاری 41 همایش پیاده روی خانوادگی در دهه فجر امسال خبر داد وگفت امسال در طلیعه چهل ویکمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ،41 همایش پیاده روی بصورت همزمان در شهرها وروستاهای شهرستان به مناسبت گرامیداشت ایام الله دهه فجر برگزار خواهد شد..
پالیزگیر افزوددهه فجر امسال با یک ویژگیها و برنامه ریزی خاصی برای ایجاد شور ونشاط بیشتر و در راستای الگوسازی شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی برای نسل جوان همراه بوده و حال وهوای ویژه ای خواهد داشت.

وی گفت در دهه فجر امسال تعداد 160 پروژه عمرانی با اعتباری بالغ بر 600 میلیارد تومان به بهره برداری می رسد که این رقم 3 برابر پروژه های سنوات گذشته در این شهرستان می باشد.
وی اضافه نمودپروژه های قابل افتتاح در بخشهای مختلف وبا ایجاد اشتغال وتولید وسرمایه گذاری اجرایی  به بهره برداری می رسند.براساس اعلام فرمانداری ساوجبلاغ
فرماندار، دهه فجر را فرصتی مناسب برای تبیین دستاوردهای انقلاب اسلامی به نسل جوان دانست و گفت تبیین آرمان‌ها و ارزش‌های انقلاب اسلامی، معرفی شهدای قبل از انقلاب و برائت از دشمنان باید در برنامه‌های دهه فجر مورد توجه قرار گیرد.
رییس شورای هماهنگی تبلیغات استان البرز هم دراین نشست گفت: در روز 8 بهمن تمامی مسئولین استان وشهرستانها در کنار مرقد مطهر حضرت امام(ره)حضور پیدا کرده و با آرمانهای ایشان تجدید بیعت و میثاق مجددی با ولایت خواهند داشت.
حجت الاسلام والمسلمین روحی ادامه داد ویژه برنامه های چهلمین روز شهادت حاج قاسم سلیمانی و برپایی نمایشگاه دستاوردهای انقلاب اسلامی از شاخص ترین برنامه ها در سطح استان البرز خواهد بود
 

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر