اخبار

 آخرین اخبار 

امیر قربانی، مدیر اتوگالری علیرضا

برای خرید مطمئن خودرو، همگام با مشتری پیش می رویم

 برای خرید مطمئن خودرو، همگام با مشتری پیش می رویم
1398/11/8

خبرنگار جام جم البرز: صنعت خودرو در کشور ما جزو صنایع مهم و تاثیر گذار در اقتصاد است. به همین منظور در فرآیند فروش اتومبیل که جزو ارکان اصلی زنجیره این صنعت می باشد واحد های صنفی توزیعی نقش پررنگی دارند. آقای مهندس امیر قربانی مدیر اتوگالری علیرضا از جمله تحصیلکردگان فرهیخته ای است که با وزانت و وجاهت کلامی بسیار مطلوب صمیمانه خدمات این نمایشگاه اتومبیل را به مشتریان توصیف می کند. خلاصه گفتگو با این جوان توانمند را در ذیل می خوانید:

چند سال است که در این زمینه فعالیت میکنید؟
این حرفه در واقع شغل پدری ما می باشد.به نوبه خودم 15 سال است که در این زمینه با علاقه ی شخصی زیادی فعالیت می کنم.
چه خودروها  و خدماتی در مجموعه شما ارائه می شود؟
با  توجه به تقاضای موجود، خودروهای ایرانی و هم خودروهای خارجی را به مشتریان عرضه می کنیم. به علت نوسانات بازار بیشتر سعی می کنیم که خرید و فروش خودروها به صورت نقدی صورت پذیرد کما اینکه خیلی از مشتریان ممکن است در هنگام خرید با مشکل نقدینگی مواجه باشند که سعی می کنیم برای مساعدت و کمک به خریدار با حداقل کارمزد، خودروی مناسب و کارشناسی شده تقدیمشان کنیم.
شاخصه های اتوگالری  شما نسبت به دیگر همکارانتان چه می باشد؟
در وهله اول خرید مطمعن و سالم لازمه اش این است که از جایی صورت گیرد که آن مجموعه مورد تایید اتحادیه اش و دارای پروانه کسب باشد.علاوه بر آن از شاخصه هایی مجموعه ما وجود خودروهای صد در صد کارشناسی شده هم از لحاظ رنگ و هم از لحاظ فنی خودرو می باشد که  تماما با ارائه برگه ی معتبر انجام می شود. مراکزی که بابت کارشناسی رنگ خودرو و فنی به آن مراجعه می کنیم از سوی اتحادیه معرفی شده و مورد اطمینان می باشند. تاییدیه های لازم را دریافت و طی یک نسخه داخل خودرو قرار می دهیم. 
 در خصوص خودروهای کارکرده تمام کارشناسی ها از قبل انجام می شود. به مصرف کننده اعلام می‌کنیم  که خودرو را می توانند به تایید کارشناس رنگ مورد نظر خودشان برسانند. در واقع یک اطمینان 80 درصدی در مشتری ایجاد می کنیم . قدم بعدی که مهمترین و بزرگ‌ترین قدم می باشد سند خودرو و انتقال آن است که از ابتدا همگام با  مشتری پیش می رویم تا خرید سالم و خوبی از لحاظ سند خودرو، فنی و بدنه داشته باشند. تماما کارها با قولنامه رسمی اتحادیه که در واقع حکم یک سند را دارد انجام می پذیرد.
لطفا راه های ارتباطی  و ساعات کاری مجموعه را بیان نمایید.
آدرس: کرج. گوهردشت. تقاطع بلواربیهقی به بلوارانقلاب شمالی اتوگالری علیرضا
تلفن تماس: 09122466442
Telegram: https://t.me/AutogalleriAlireza
 همه روزه از ساعت ۹ صبح تا ساعت ۱۰ شب در حال خدمت رسانی به همشهریان عزیز هستیم.

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر

عضویت در خبرنامه

اطلاعات شما جایی منتشر نخواهد شد.