اخبار

 آخرین اخبار 
  • به تعمیرات دوره ای ساختمان ، اهمیت دهید پس از اینکه بشر یکجا نشینی را انتخاب نمود ودر یک مکان ساکن شد . انتخاب سرپناه اولویت اصلی زندگی وادامه حیات اوشد . با افزایش جمعیت وپیشرفت های علمی شهر ها گسترش یافت وساخت وسازها توسعه پیدا نمود .امنیت ساختمان ها، نظارت برساخت بناها وارائه خدمات دیگر از وظایف سازمان نظام مهندسی می باشد
  • خودکفایی نیازمند باور است تولید کنندگان برای ادامه تولید واشتغال نیازمند حمایت می باشند . حمایت ازبخش تولید موجب رونق اقتصادی خواهد شد . بروکراسی های اداری وتامین مواد اولیه از مشکلات مهم واساسی در بخش تولیدمی باشد . حذف موانع تولید واشتغال از مطالبات جدی فعالان اقتصادی است. خبرنگار جام جم البرز در این زمینه با یکی از تولید کنندگان گفتگویی انجام داده است که در ادامه می خوانید :
  • موفقیت جوانان در نیروهای مسلح از مصادیق موفق اعتماد به نسل جوان است آیت‌الله حسینی همدانی با اشاره به امکانات و تجهیزات زیردریایی تمام ایرانی فاتح، عنوان کرد: این رزمایش برای داخل کشور حاوی این پیام است که اگر ما به جوانان و استعدادهای داخلی اهمیت دهیم و آنان را مدیریت کنیم کارهایی خواهند کرد که دشمنان انگشت‌به‌دهان خواهند ماند.
  • دست دوستی منامه و ابوظبی به صهیونیسم آل خلیفه و آل نهیان در حالی تَن به سازش با رژیم صهیونیستی دادند که در نهایت این سازش کوچکترین رهاوردی برای آنان نداشت، زیرا آنها علیرغم ادعاهایشان نتوانستند از تل آویو هیچ امتیازی بگیرند.
  • فرق بین جنگ و دفاع مقدس وقتی که بچه بودیم، به ما می گفتند جنگ بد است، با کسی دعوا نکن، جنگ نکن، سعی کن با کسی درگیر نشوی، سعی کن با همه مهربان باشی و ....
  • شناسنامه سیاسی و اجتماعی شهرستان کرج تهیه و تدوین شده است معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان کرج از تهیه و تدوین شناسنامه سیاسی این شهرستان خبر داد.
  • شهرداری درباره اقداماتش پیرامون کاهش خسارت به فضای سبز در احداث زیرگذر جمهوری توضیح دهد رئیس کمیسیون تلفیق شورای اسلامی شهر کرج گفت: شهرداری درباره اقداماتش پیرامون کاهش خسارت به فضای سبز در احداث زیرگذر جمهوری توضیح دهد.
  • آموزش هوش هیجانی برای آینده کودکان مهم است با توجه به مشکلات زندگی های امروزی مهد کودک ها نقش مهمی در تربیت وآموزش مهارت های اجتماعی کودکان دارند .مهد کودک های مجاز ومود تایید دغدغه های خانواده ها را در زمینه تربیت صحیح فرزندان کاهش می دهند. خبرنگارجام جم البرز با مدیر مهد کودک آرشین گفتگویی انجام داده است که درادامه می خوانید:
  • به دنبال علایق خود بروید بیشتر مواقع بین تخصص وشغل افراد تناسبی وجود ندارد . گاهی با توجه به شرایط خود وجامعه مجبور به انتخاب هایی در تحصیل وشغل هستیم . بهترین حالت موفقیت ایجاد هماهنگی بین علاقه ،تحصیل وشغل می باشد . در این زمینه با یکی از کارآفرینان البرزی گفتگویی انجام داده ایم که با هم می خوانیم:
  • دفتر خانه شعر، ادبیات و انجمن های ادبی البرز افتتاح می شود دفتر خانه شعر، ادبیات و انجمن های ادبی البرز همزمان با روز شعر و ادب فارسی با حضور دبیران محترم انجمن های ادبی افتتاح می شود.

دیدارهای مردمی مدیر عامل شرکت آب منطقه ای البرز

جلوه شفافیت و پاسخگویی و تکریم ارباب رجوع

جلوه شفافیت و پاسخگویی و تکریم ارباب رجوع
1398/11/13

خبرنگار جام جم البرز: تاریخچه ملاقات مردمی مدیر عامل آب منطقه ای البرز بر می گردد به اردیبهشت همین امسال. ملاقات هایی که ایشان با معاونین خود هر هفته برگزار می کنند، به طور حتم گره از مشکلات مردم شریف کرج باز کرده ورضایت مندی آن ها را در پی داشته است.
داود نجفیان مدیر عامل شرکت آب منطقه ای استان البرز، در آخرین دیدار اظهار داشت: رضایت مندی مردم و تکریم ارباب رجوع هدف اصلی ماست.
 ایشان در ادامه افزود: هر مسئولی وظیفه دارد رضایت مندی مردم را به عنوان یک مسئولیت انسانی و دینی مورد توجه قرار دهد.
نجفیان با بیان این که ارتباط مستقیم با مردم، مدیران را از نزدیک در جریان نقاط ضعف هر سیستم قرار می دهد، گفت: این دیدارها برای مردم نیز به دلیل تسریع در حل مشکلات و بررسی درخواست هایشان از اهمیت بسیاری برخوردار است. 
گفتنی است که هدف از برنامه ملاقاتهای مردمی مدیرعامل، ایجاد امکان طرح مستقیم مشکلات و دغدغه های بهره برداران منابع آب و تسریع در حل مشکلات و رسیدگی به درخواستها ، پیشنهادات و انتقادات  آنان در فضایی صمیمانه  و همچنین تکریم ارباب رجوع می‌باشد.ملاقاتهای مردمی مدیر عامل در سال جدید نیز همانند سال گذشته به صورت هفتگی با هماهنگی قبلی انجام می‌گیرد و در آن به صورت جداگانه به مشکلات و درخواست‌های تک تک مراجعه کننندگان به صورت دقیق و کارشناسانه رسیدگی می شود.
.

برنامه ملاقات مردمی مدیر عامل شرکت آب منطقه ای استان البرز

در راستای طرح تکریم ارباب رجوع و به منظور تسهیل در دسترسی آسان آحاد مردم، ملاقات مردمی با مدیر عامل روز سه شنبه هر هفته ساعت 14 در سالن جلسات شرکت آب منطقه ای واقع در مهرشهر، بلوار ارم، خیابان بوستان، شرکت آب منطقه ای استان البرز برگزار می شود و جمعی از معاونین و مدیران مربوطه نیز به منظور پاسخگویی های لازم در این جلسه حضور خواهند داشت.
شهروندان محترم که مایل به ملاقات حضوری با مدیر عامل هستند، می توانند با تکمیل فرم ملاقات جهت ملاقات مردمی اقدام نمایند. جهت اعلام زمان ملاقات، متعاقبا با متقاضیان تماس کرفته خواهد شد.

 

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر