اخبار

 آخرین اخبار 
  • به تعمیرات دوره ای ساختمان ، اهمیت دهید پس از اینکه بشر یکجا نشینی را انتخاب نمود ودر یک مکان ساکن شد . انتخاب سرپناه اولویت اصلی زندگی وادامه حیات اوشد . با افزایش جمعیت وپیشرفت های علمی شهر ها گسترش یافت وساخت وسازها توسعه پیدا نمود .امنیت ساختمان ها، نظارت برساخت بناها وارائه خدمات دیگر از وظایف سازمان نظام مهندسی می باشد
  • خودکفایی نیازمند باور است تولید کنندگان برای ادامه تولید واشتغال نیازمند حمایت می باشند . حمایت ازبخش تولید موجب رونق اقتصادی خواهد شد . بروکراسی های اداری وتامین مواد اولیه از مشکلات مهم واساسی در بخش تولیدمی باشد . حذف موانع تولید واشتغال از مطالبات جدی فعالان اقتصادی است. خبرنگار جام جم البرز در این زمینه با یکی از تولید کنندگان گفتگویی انجام داده است که در ادامه می خوانید :
  • موفقیت جوانان در نیروهای مسلح از مصادیق موفق اعتماد به نسل جوان است آیت‌الله حسینی همدانی با اشاره به امکانات و تجهیزات زیردریایی تمام ایرانی فاتح، عنوان کرد: این رزمایش برای داخل کشور حاوی این پیام است که اگر ما به جوانان و استعدادهای داخلی اهمیت دهیم و آنان را مدیریت کنیم کارهایی خواهند کرد که دشمنان انگشت‌به‌دهان خواهند ماند.
  • دست دوستی منامه و ابوظبی به صهیونیسم آل خلیفه و آل نهیان در حالی تَن به سازش با رژیم صهیونیستی دادند که در نهایت این سازش کوچکترین رهاوردی برای آنان نداشت، زیرا آنها علیرغم ادعاهایشان نتوانستند از تل آویو هیچ امتیازی بگیرند.
  • فرق بین جنگ و دفاع مقدس وقتی که بچه بودیم، به ما می گفتند جنگ بد است، با کسی دعوا نکن، جنگ نکن، سعی کن با کسی درگیر نشوی، سعی کن با همه مهربان باشی و ....
  • شناسنامه سیاسی و اجتماعی شهرستان کرج تهیه و تدوین شده است معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان کرج از تهیه و تدوین شناسنامه سیاسی این شهرستان خبر داد.
  • شهرداری درباره اقداماتش پیرامون کاهش خسارت به فضای سبز در احداث زیرگذر جمهوری توضیح دهد رئیس کمیسیون تلفیق شورای اسلامی شهر کرج گفت: شهرداری درباره اقداماتش پیرامون کاهش خسارت به فضای سبز در احداث زیرگذر جمهوری توضیح دهد.
  • آموزش هوش هیجانی برای آینده کودکان مهم است با توجه به مشکلات زندگی های امروزی مهد کودک ها نقش مهمی در تربیت وآموزش مهارت های اجتماعی کودکان دارند .مهد کودک های مجاز ومود تایید دغدغه های خانواده ها را در زمینه تربیت صحیح فرزندان کاهش می دهند. خبرنگارجام جم البرز با مدیر مهد کودک آرشین گفتگویی انجام داده است که درادامه می خوانید:
  • به دنبال علایق خود بروید بیشتر مواقع بین تخصص وشغل افراد تناسبی وجود ندارد . گاهی با توجه به شرایط خود وجامعه مجبور به انتخاب هایی در تحصیل وشغل هستیم . بهترین حالت موفقیت ایجاد هماهنگی بین علاقه ،تحصیل وشغل می باشد . در این زمینه با یکی از کارآفرینان البرزی گفتگویی انجام داده ایم که با هم می خوانیم:
  • دفتر خانه شعر، ادبیات و انجمن های ادبی البرز افتتاح می شود دفتر خانه شعر، ادبیات و انجمن های ادبی البرز همزمان با روز شعر و ادب فارسی با حضور دبیران محترم انجمن های ادبی افتتاح می شود.

شمیرانی معاون توسعه منابع و پشتیبانی اداره کل ورزش و جوانان استان البرز

استان البرز یکی از پایگاه های اصلی ورزش قهرماني کشور می باشد

استان البرز یکی از پایگاه های اصلی ورزش قهرماني کشور می باشد
1398/11/21

شمیرانی با اشاره به وظایف و نوع فعالیت های اداره کل ورزش و جوانان اظهار کرد : دستگاه ورزش و جوانان در حوزه ورزش وظایف اجرایی و درحوزه جوانان وظایف هماهنگی را بر عهده دارد که در واقع نوعی هماهنگی بین دستگاه های اجرایی شکل می گیرد.
 خبرنگار جام جم البرز: در حوزه ورزش فعالیت های ما درورزش قهرمانی، همگانی و بانوان است، در واقع کار اجرایی را ازطريق هيئت هاي ورزشي استان وشهرستان ها انجام میدهیم  .اما در حوزه جوانان شرایط کمی متفاوت تر است . در این حوزه وظیفه هماهنگی وساماندهی بین دستگاههای اجرایی رابرعهده داریم که این هماهنگی ها بر اساس شوراها کمیسیونها و كميته ها شکل می گیرد. معمول کار این است که ما به مثابه نخ تسبیح هستیم به طوری که بقیه دستگاه ها مهره تسبیح می باشندوما این ها را به هم وصل می کنیم. در حوزه جوانان، در خصوص مشارکتهای اجتماعی جوانان، فرهنگي، برنامه ريزي ونظارت و بخش ساماندهي فعالیت می کنیم.
وی با بیان این که " استان البرز یکی از پایگاه های اصلی ورزش قهرمانی کشور می باشد " افزود: علی رغم تمام مشکلات و کمبودهایی که از گذشته تاکنون در زمینه زیرساختها و سرانه ورزشی استان البرز وجود دارد، اما با همت، تلاش و استعدادهايي که در ورزش استان حضوردارند ، البرز همواره در بُعد مدال آوری و کسب افتخار جزو 4 استان برتر کشور بوده و مجموعه ی وزارت ورزش و جوانان و تمامی فدراسيون های ورزشی حساب ویژه ای بر روی استان البرز باز می کنند.
معاون توسعه منابع و پشتیبانی اداره کل ورزش و جوانان با تأکید بر وجود ظرفیت و پتانسیل بالا در سطح کشور و استان البرز و با اشاره به بيانيه گام دوم انقلاب گفت: ظرفیتهای مهم کشور ما نیروهای انسانی، مستعد و کارآمد است که حدود حداقل ۳۶ میلیون نفر از افراد بین سنین ۱۵ الی 4۰ سالگی در کشور هستند که استان البرز هم از این قاعده مستثني نیست. بیش از ۱۲۰ هزار دانشجو در استان البرز وجود دارد که در واقع میشود از این ظرفیت علمي استفاده کرد. بیش از ۱۶۰ هزار ورزشکار سازمان یافته در استان البرز وجود دارد. بیش از ۵۰۰ سازمان مردم نهاد در استان وجود دارد که حدود ۱۸۰ مورد از این سازمان های مردم نهاد در بخش جوانان فعالیت میکنند.
وی با اشاره به فعالیت ۵ ساله خود در حوزه جوانان و کسب موفقیت های چشمگیر کشوری در این عرصه و با تأکید بر این که " بيانيه گام دوم بايد درورزش ساري وجاري گردد" عنوان کرد: بهترین سندتوسعه همه جانبه کشور بيانات مقام معظم رهبري درقالب بیانیه گام دوم انقلاب است که ، بهترین فعالیت اساسی برای اشتغال جوانان مهارت آموزی است، بهترین زمان مهارت آموزی دوران سربازی و پایان تحصیلات دوره متوسط است، بهترین مهارت و حرفه باید با توجه به آمایش سرزمین و نیاز بازار کار شکل بگیرد، اثرگذارترین فعالیت فرهنگي اردوهای جهادی در مناطق محروم است. بهترین مرکز برای فعالیت جوانان مسجد است. بهترین ظرفیت برای جذب حداکثری همه گروهها بسیج اين شجره طيبيه است. اثرگذارترین اردوی هویتی اردوی راهیان نور است و در واقع ما باید به تمامی ابعاد بیانیه گام دوم توجه کنیم تا بتوانیم در امور زندگی خودمان و در مباحثی که مورد تایید مقام معظم رهبری است گام برداریم.

 

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر