اخبار

 آخرین اخبار 

امیر سرلشکر سید عبدالرحیم موسوی

انتقام سخت و محکمی برای دشمن در راه است

 انتقام سخت و محکمی برای دشمن در راه است
1398/11/23

فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران با اشاره به اینکه دشمن از تأخیر اقدام جمهوری اسلامی ایران برای انتقام سخت خوشحال نباشد، گفت: هرچه دست را برای زدن سیلی بعدی بالا تر ببریم ضربه محکم‌تری را به دشمن خواهیم زد.

خبرنگارجام جم البرز: به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان البرز، سید عبدالرحیم موسوی، فرمانده‌کل ارتش جمهوری اسلامی ایران، در سخنرانی مراسم راهپیمایی 22 بهمن کرج ضمن اشاره به شکوه حضور مردم سربلند ایران اسلامی در این آئین، گفت: مصادف شدن 22 بهمن و اربعین سردار قاسم سلیمانی را به فال نیک می‌گیریم.
امیر سرلشکر موسوی ضمن تشکر از مردم برای حضور گسترده در راهپیمایی 22 بهمن علارقم در نظر گرفتن شرایط آب و هوایی، گفت: این اتحاد انسجام مشت محکم دیگری در دهان یاوه‌گویان و دشمنان جمهوری اسلامی ایران خواهد بود.
فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران با  بیان اینکه چهل روز از داغ حق طلبان و همه مبارزان مقابل رژیم نحس و نجس صهیونیستی، می‌گذرد، افزود: عروج خونین سرباز ولایت از یاد ملت‌های انقلابی پاک نخواهد شد، تروریست‌های آمریکایی ضربه عین‌السد را فقط یک سیلی تلقی کنند.
وی با بیان اینکه دشمن از تأخیر اقدام جمهوری اسلامی ایران برای انتقام سخت خوشحال نباشد، افزود: هرچه دست را برای زدن سیلی بعدی بالا تر ببریم ضربه محکم‌تری را به دشمن خواهیم زد.
امیر سرلشکر موسوی، با بیان اینکه خون شهیدان سیل خروشانی است که کف باطل را با خود خواهد برد و زلال حق و حقیقت را جایگزین خواهد کرد، ادامه داد: مردم بصیر، شجاع، آزاده و سخت کوش البرز همواره به پیروی از ولایت و وفاداری به آرمان‌ها انقلاب ممتاز بودند و در خط حمایت و دفاع از نظام کشور و انقلاب حضور تأثیرگذار داشتند.
وی تصریح کرد: نقش آفرینی مردم این استان در دوران دفاع مقدس و تقدیم شهیدان والا مقام همچون سرداران کلهر، شهید فهمیده و 6 هزار ستاره درخشان در آسمان ایران در آن مقطع پرافتخار جایگاه ویژه دارد.
امیر سرلشکر موسوی اضافه کرد: استان البرز  به خود می‌بالد که بالاترین مقام نظامی شهید دوران دفاع مقدس یعنی شهید سرلشکر فلاحی زاده و پرورده این خطه سربلند است.
وی ادامه داد: وقوع انقلاب اسلامی از سال 57 از نظر ماهیت ابعاد، شرایط زمان و مکان و اهداف دارای اهمیت فوق‌العاده‌ای است، این انقلاب در شرایطی به وقوع پیوست که جهان آن روز بین دو ابر قدرت شرق و غرب تقسیم شده بود و کاملا زیر سلطه آن‌ها قرار داشت، همچنین همه تحولات آن روزها مستقیم و یا غیر مستقیم از جانب آن دو ابر قدرت طراحی و هدایت می‌شدند.
امیر سرلشکر موسوی با بیان اینکه رژیم دست نشانده پهلوی که عامل سرسپرده نظام سلطه و مجری برنامه‌های آن‌ها در منطقه بود فروریخت، گفت: مردم انقلابی ایران با اتکا به نظام ولایی ضمن استقرار حکومت دینی بعد از هزار و 400 سال موفق به کسب استقلال همه جانبه، مشروعیت و اقتدار مثال‌زدنی شدند که در پرتو انقلاب اسلامی بود؛ بعد از این انقلاب پیشرفت‌های عظیمی در کشور رخ داد که تفکر آن هم برای بعضی‌ها سخت بود.
وی افزود: پیشرفت‌های عظیمی همچون انرژی هسته‌ای، نانو، دانش پزشکی، هوا و فضا، صنایع دفاعی و سلول‌های بنیادی، دستاوردهای بومی و مستقل ایران طی چهل ساله انقلاب است که ما را در جایگاه 10 کشور اول جهان قرار داده است.
فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران غرور ملی، تحکیم برادری اسلامی، ارتقاء سطح آگاهی و بصریت مردم را از دیگر دستاورهای انقلاب اسلامی برشمرد و افزود: احیای سطح و جایگاه زن، توجه به مناطق محروم و حضور جوانان در صحنه سیاست و اجتماعی از برکات و دستاوردهای انقلاب اسلامی است.
امیر سرلشکر موسوی یادآور شد: انقلاب موجب اندیشه خود اتکایی و اعتماد به نفس است، احیای ارزش های الهی و فضائل دینی در کنار روحیه ایثار و شهادت‌طلبی نیز از برکات انقلاب به‌شمار می‌رود که ایران عزیز و نظام سربلند اسلامی را در برابر تهدیدهای گوناگون استحکام بخشیده است.
وی گفت: طی این چهل سال حیات طیبه دشمنان ناجوانمرد از هیچ اقدام خصومت آمیزی علیه این پدیده الهی و مردمی فروگذار نکردند و هر توانی که داشتند به کار گرفتند تا مانع رشد و گسترش  استحکام نظام اسلامی شوند.
فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران افزود: اما این ملت آرمان‌خواه در مقابل توطئه‌‍‌های سیاسی، تحریم‌های ناجوانمردانه، فتنه‌های شیطانی و امنیتی، تهدید جنگ نظامی، عملیات‌های روانی ایستاده است و مثل همیشه دشمن در رویایی رویی با مردم شریف انقلابی ذلیل و از همیشه بی آبرو تر است  اما کینه‌ورزی خود را به اوج رسانده و دست از رذالت نمی‌کشند.
امیر سرلشکر موسوی تصریح کرد: با اجرای تدابیر مقاوم معظم رهبری و همراه با وحدت، انسجام و بصیرت ملت صبور و شکیبا ایران همچنان به مسیر نورانی خود ادامه می‌دهد و نظام اسلامی روز به روز بالنده‌تر و شکوفا تر خواهد شد.
امیر سرلشگر سید عبدالرحیم موسوی در ادامه ضمن اشاره به بیانات مقام معظم رهبری در ارتباط با گام دوم انقلاب و آغاز چهل ساله دوم، افزود: آرمان‌های انقلاب در کانون توجه جهانیان است، انقلاب اسلامی ایران با دفاع مقتدرانه از منافع و امنیت ملی خود و مقابله شجاعانه با زورگویان، همچنین با دفاع از مظلومان و مستضعفان عالم توانسته جایگاه خود را در جهان تثبیت کند.
فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی‌ایران به حضور جوانان در عرصه‌های مختلف سیاسی و اجتماعی اشاره کرد و گفت: حضور جوانان پاک و انقلابی در موارد گوناگون از جمله دفاع از حریم اهل بیت، اردوهای جهادی، تجمعات ملی و مذهبی و در پست‌های مدیریتی کشور مشهود و قابل قبول است.
وی یادآور شد: امروز ملت قهرمان ایران درحالی چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی را گرامی می‌دارد که پس از اخراج کارگزاران از ایران اسلامی، مقتدرانه تر و مصمم تر از هر زمان دیگر نقش آفریند و طلایعه اخراج بیگانگان از جهان را رقم زدند که همین امر دشمنان را ناامید کرده است.
این مقام ارشد نظامی کشور با اشاره به اینکه در مقطع کنونی در سایه مقاومت و پایداری آگاهانه مردم ایران پرتو های روشنگر انقلاب اسلامی شروع به تابیدن گرفته است، افزود: عمق راهبردی نظام و کرانه‌های جبهه مقاومت تا قلب دشمنان پیش رفته و ادامه حیات استکبار را با خطر قطعی مواجه کرده است.
موسوی در ادامه به ترور سردار حاج قاسم سلیمانی اشاره کرد و ادامه داد: جنایتکاران با ترور حاج قاسم سلیمانی و ابومهدی المهندس تروریست بودن خود را به جهانیان نمایان کردند و برای فرار از مجازات، توهمات خودرا در قالب «معامله قرن» عنوان کردند. در حالی که همگان از این تبانی که میان تروریست‌های تبهکار غرب برای نابودی حقوق فلسطین و سیطره برمنطقه رقم خورده است، با خبر هستند.
وی اضافه کرد: دنیا باید بداند همانگونه که مقام معظم رهبری فرمودند: «با یاری خدا طرح معامله قرن، قبل از مردن ترامپ خواهد مرد» و به برکت الهام بخشی انقلاب اسلامی و شکل گیری جبهه قدرتمند مقاومت، هیچ کس موفق به فراموش‌سازی آرمان فلسطین نخواهد شد و معامله قرن به زباله دان تاریخ می‌رود.
موسوی ضمن بیان اینکه به طور قطع هنوز تمامی اهداف انقلاب سالامی محقق نشده و ما هنوز راه درازی در پیش داریم، اظهار کرد: اما ملت بزرگ ایران در مراسم‌های تشییع پیکر سلیمانی و راهپیمایی عظیم 22 بهمن نشان دادند که مصمم‌تر از هر زمان دیگری به آرمان‌های انقلاب وفادارند.
وی اضافه کرد: روحیه انقلابی اقتضا می‌کند مردم و مسؤولین با درک صحیح از اهداف انقلاب و شناخت دشمنان، تلاش بیشتری برای ارتقاء کارآمدی نظام و حرکت انقلاب در مسیر تمدن‌سازی اسلامی کنند تا برون رفت از چالش‌ها و مقابله با تهدیدهای دشمنان میسر شود.
موسوی یادآور شد: یکی از عرصه‌های مهم و تبعیت کننده، حضور در صحنه انتخابات است چرا که آرای مردم به منزله یک تیر برای ناکامی و نابودی به سمت دشمنان قلمداد می‌شود که به منزله یک نهال برای آبادانی کشور است.
وی تصریح کرد: مردم بصیر و دشمن شناس ایران به آن حد از بلوغ سیاسی و اجتماعی رسیده استو به تأثیرات مشارکت حداکثری خود در انتخابات واقف هستند که با خلق حماسه سیاسی دیگری ایران را در جهان سربلند تر و موقعیت آن را بیش از پیش تقویت کنند.
 
وی گفت: مردم ایران در مسیر انتخاب اصلح و افراد مؤمن، انقلابی، شجاع، جهادی، کارآمد و عدالت خواه کشور را در جهت حل مشکلات یاری خواهند کرد؛ ملت غیور ایران اطمینان داشته باشند جان برکفان انقلاب تا آخرین قطره خون پای انقلاب هستند و از انقلاب و آرمان‌های آن حفاظت می‌کنند.

 

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر

عضویت در خبرنامه

اطلاعات شما جایی منتشر نخواهد شد.