اخبار

 آخرین اخبار 

حضور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن دسیسه دشمنان را نقش برآب کرد

حضور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن دسیسه دشمنان را نقش برآب کرد
1398/11/23

همایش عظیم مردمی ۲۲ بهمن در چهل و یکمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی همزمان با سراسر ایران اسلامی در البرز برگزار شد .
 
جام جم البرز: به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز، ناصر مقدم، مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز ،ضمن تقدیر از حضور پرشور اصحاب فرهنگ و هنر و رسانه استان همگام با مردم البرز در راهپیمایی ۲۲ بهمن، اظهار کرد: حضور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن دسیسه دشمنان را نقش برآب کرد .
مقدم افزود :مردم البرز امسال ، بار دیگر با به نمایش گذاشتن همبستگی خود دشمنان نظام اسلامی را مأیوس کردند و چهل و یکمین سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی را جشن گرفتند.البرزی ها به مناسبت چهل و یکمین فجر انقلاب اسلامی ‌که همزمان با چهلمین روز شهادت فرمانده شهید نیروی قدس سپاه است، یاد و خاطره سردار شهید قاسم سلیمانی و دیگر همرزمان شهیدش در جبهه مقاومت از سوی راهپیمایان گرامی داشته  شد.
در پایان یادآور می شود اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز ، بمناسبت گرامیداشت یاد سردار سلیمانی و شهدای مقاومت در راهپیمایی ۲۲ بهمن ، غرفه ای را در این خصوص در کنار مردم همیشه در صحنه کرج مهیا نمودند که شامل :
توزیع پوستر سردار دلها سپهبد شهید قاسم سلیمانی
🔸توزیع پوستر انقلاب و جشن ۲۲ بهمن
🔹توزیع و اهدا کتاب
🔸دلنوشته مردم شهید پرور کرج ، #تا آخر ایستاده ایم

 

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر

عضویت در خبرنامه

اطلاعات شما جایی منتشر نخواهد شد.