حضور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن دسیسه دشمنان را نقش برآب کرد

رهبری

اخبار

 آخرین اخبار 

حضور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن دسیسه دشمنان را نقش برآب کرد

حضور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن دسیسه دشمنان را نقش برآب کرد
1398/11/23
12:43 1395

همایش عظیم مردمی ۲۲ بهمن در چهل و یکمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی همزمان با سراسر ایران اسلامی در البرز برگزار شد .
 
جام جم البرز: به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز، ناصر مقدم، مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز ،ضمن تقدیر از حضور پرشور اصحاب فرهنگ و هنر و رسانه استان همگام با مردم البرز در راهپیمایی ۲۲ بهمن، اظهار کرد: حضور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن دسیسه دشمنان را نقش برآب کرد .
مقدم افزود :مردم البرز امسال ، بار دیگر با به نمایش گذاشتن همبستگی خود دشمنان نظام اسلامی را مأیوس کردند و چهل و یکمین سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی را جشن گرفتند.البرزی ها به مناسبت چهل و یکمین فجر انقلاب اسلامی ‌که همزمان با چهلمین روز شهادت فرمانده شهید نیروی قدس سپاه است، یاد و خاطره سردار شهید قاسم سلیمانی و دیگر همرزمان شهیدش در جبهه مقاومت از سوی راهپیمایان گرامی داشته  شد.
در پایان یادآور می شود اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز ، بمناسبت گرامیداشت یاد سردار سلیمانی و شهدای مقاومت در راهپیمایی ۲۲ بهمن ، غرفه ای را در این خصوص در کنار مردم همیشه در صحنه کرج مهیا نمودند که شامل :
توزیع پوستر سردار دلها سپهبد شهید قاسم سلیمانی
🔸توزیع پوستر انقلاب و جشن ۲۲ بهمن
🔹توزیع و اهدا کتاب
🔸دلنوشته مردم شهید پرور کرج ، #تا آخر ایستاده ایم

 

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر