انقلابی گری بخشی از دین اسلام است

رهبری

اخبار

 آخرین اخبار 

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان البرز در جشن پیرزوی انقلاب اسلامی

انقلابی گری بخشی از دین اسلام است

 انقلابی گری بخشی از دین اسلام است
1398/11/23
12:43 1395

      مراسم گرامیداشت پیروزی انقلاب اسلامی ایران در سالن اجتماعات شهید مفتح دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرج با حضور جمعی از مسئولین، کارکنان و دانشجویان برگزار شد.
   جام جم البرز: به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرج، در ابتدای این مراسم دکتر محمدحسن برهانی فر رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان البرز و واحد کرج طی سخنانی به تشریح روند پیروزی این انقلاب شکوهمند تاریخ پرداخت.
     وی با بیان خاطراتی از دوران پیروزی انقلاب اسلامی گفت: شکنجه های ساواک علیه جوانان، اندیشمندان و روحانیون انقلابی، نتوانست جلوی موج عظیم و پرخروش مردمی را که با شور، نشاط و تدین تحت رهبری امام(ره) به پاخاسته بودند را بگیرد.
    رئیس واحد کرج با اشاره به اینکه جریان هایی مانند مارکسیست ها، کمونیست ها، منافقین و .... قصد مصادره انقلاب اسلامی را داشتند افزود: این توطئه ها نیز با هوشیاری امام(ره) و حضور پررنگ مردم خنثی شد و حتی پس از آن جنگ تحمیلی عراق علیه ایران اسلامی نیز نه تنها نتوانست انقلاب را در نطفه خفه کند بلکه آن را تثبیت نموده و پس از آن حتی این انقلاب ارزشمند به سایر کشورهای منطقه نیز صادر شد.
    دکتر برهانی فر وجود بسیج را به جریانی توانمند، خالص و متدین تشبیه کرد که تحت عنوان گروه های انقلابی متدین این کشور و این نظام مقدس را از دستبرد جنایتکاران و دشمنان حفظ کرده است.
     وی ادامه داد: مولفه کلی بسیج، پایبندی به دین و اعتقاداتی است که از وحی الهی و اصول دین اسلام گرفته شده و بر همین اساس انقلابی گری بخشی از دین ماست و هرکسی که بر مدار دین حرکت کند انقلابی واقعی است.
      رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان البرز در پایان سخنانش  ابراز امیدواری کرد: این انقلابی که به دست جوانان متعهد، معتقد و بسیجی تثبیت و صادر شده است؛ در سایه رهبری حکیمانه مقام معظم رهبری(مدظله العالی) به صاحب اصلی خود- حضرت ولیعصر(عج) – تحویل داده شود.
      در ادامه این مراسم که به همت بسیج دانشجویی و به مناسبت بزرگداشت ایام الله دهه مبارکه فجر برگزار شد، برنامه فرهنگی از قبیل پخش کلیپ و سرود انقلابی، شعر خوانی و سخنرانی نیز گنجانده شده بود که با استقبال شرکت کنندگان روبه رو شد.

 

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر