اخبار

 آخرین اخبار 

دستگیری سارقان احشام درنظرآباد

دستگیری سارقان احشام درنظرآباد
1398/11/23

با تلاش کارآگاهان اداره مبارزه با سرقت پلیس آگاهی نظرآباد سارقان احشام در این شهرستان شناسایی و به سرقت 335 راس گوسفند اعتراف کردند.
خبرنگارجام جم ساوجبلاغ و نظرآباد: سردار عباسعلی محمدیان فرمانده انتظامی استان البرز در تشریح این خبر گفت در پي اعلام مرکز فوريت هاي پليسي 110 مبني بر وقوع يک فقره سرقت احشام در یکی از روستاهاي احمد آباد نظرآباد بلافاصله بررسی موضوع در دستور کار اداره مبارزه با سرقت پلیس آگاهی این شهرستان قرار گرفت.بگزارش پایگاه خبری پلیس، وی درادامه اظهارداشت
پس از حاضرشدن کارآگاهان در محل سرقت دام ها، در تحقیقات از مالک دامداری مطلع شدند که 120راس گوسفند که تحویل نگهبان دامداری بوده به سرقت رفته است و با وجود ناپدید شدن ناگهانی نگهبان دامداری، احتمال این که سرقت دام ها کار وی باشد بسیار زیاد بودمی باشد.
این مقام ارشد انتظامی ادامه داد کارآگاهان با انجام تحقیقات میدانی و مراجعه به آلبوم سارقان سابقه دار، تعداد 3 نفر را که سابقه سرقت در شهرستان گرمساررا داشتند و اخیرا با نگهبان دامداری مراوداتی داشته و به آن محل رفت و آمد می کردند شناسایی و هر 3 نفر به همراه نگهبان دامداری، در چند عملیات جداگانه دستگیر شدند.
سردار محمدیان افزود متهمان دستگیر شده در ابتدا منکر هرگونه جرمی شدند امادر بازجویی های تکمیلی پلیس علاوه بر اعتراف به 120 راس گوسفند از دامداری مورد نظر به سرقت 215 راس گوسفند از یکی از روستاهای شهر همدان و انتقال آن ها به شهرستان آبیک اعتراف کردند.
 وی بیان داشت کارآگاهان با هماهنگی مقام قضائی به محل اختفای دام ها در شهرستان آبیک اعزام و موفق به کشف 215 راس گوسفند شده و ضمن هماهنگی با پلیس آگاهی استان همدان، محرز شد که دام های سرقتی از یک مالک دامداری در شهرستان "رزن" استان همدان به سرقت رفته تا از سوی سارقان در یک فرصت مناسب به فروش برسد.
فرمانده انتظامی استان البرز، با بیان این که ارزش احشام سرقتی بیش از 10 میلیارد ریال برآورد شده است، گفت: متهمان برای ادامه تحقیقات در خصوص سایر جرایم احتمالی و شناسایی مال باختگان در اختیار پلیس آگاهی شهرستان "نظرآباد" قرار گرفته اند.

 

کلمات کلیدی
مارا در تلگرام دنبال کنید
اشتراک گذاری

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر

عضویت در خبرنامه

اطلاعات شما جایی منتشر نخواهد شد.