اخبار

 آخرین اخبار 

مردم، حماسه سازان انتخابات آینده

مردم، حماسه سازان انتخابات آینده
1398/11/27

انتخابات 2 اسفند ماه سال جاری برای تعیین ترکیب نمایندگان مجلس آینده به حول و قوه الهی برگزار خواهد شد. افرادی «نان به نرخ روز خور» در دوره های مختلف انتخابات با شعارهای توخالی اما پرهیجان و با جو سازی های کاذب و با اتکاء به حمایت های معنادار برخی کانون های« قدرت و ثروت » وارد مجلس شده اند. متاسفانه این افراد به جای توجه به شناسایی و درمان دردهای کهنه مردم صرفا به توافق های پشت پرده، رانت خواری ها، مشارکت در چینش مقامات و مسئولان دستگاه ها و نهایتا تصویب قوانینی بی خاصیت و یا جهت دار به نفع برخی طبقات ویژه پرداختند. آن نمایندگان با این گونه اقدامات دل مردم رنج دیده را خون و عمرشان را به تباهی کشاندند.
 گزارش های رد صلاحیت عده زیادی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی از سوی هیات نظارت و شورای نگهبان که اصولا مستند به اسناد و مدارک و تحقیقات مراکز قانونی می باشند، بهترین دلیل و راهنمای ارزنده ای است که مردم را برای رای دادن حساب شده تر و با تحقیقات و مطالعات اصولی و بدون جوزدگی فرا می خواند و مهم تر از این موضوع توجه به شاخص های امام خمینی(ره) و مقام معظم رهبری که نامزدهای مجلس را دارای ویژگی های مردمی بودن، دلسوز، متعهد، مکتبی، مستقل و دارای تفکر و مدیریت جهادی و توجه به پتانسیل های ویژه داخلی، جوانگرایی و قانون گرایی و پرهیز از وابستگی به خارج از مرزها یعنی اتکا به مذاکرات بی حاصل با استکبار جهانی و ... و به عبارتی صحیح تر می توان گفت همه این ویژگی ها در عملکرد سردار سپهبد شهید قاسم سلیمانی نمودار شده است که مردم بیش از 25 میلیونی در تشییع پیکر مطهرش در ایران و ... وفاداری به آرمان های آن شهید دلاور را در زندگی خویش با جان و دل پذیرفتند. پس نتیجه این که مجلس آینده ایران باید در تراز تفکر شهید سلیمانی پایه گذاری شده و موجب افتخار و سربلندی نظام جمهوری اسلامی باشد. بنابر این می طلبد تا همه مردم قدرشناس ایران اسلامی برای سربلندی میهن خویش و فرزندان آینده سازان، حضوری شکوهمند و فعال و با نشاط در انتخابات دوم اسفند داشته باشند.
بدون تردید همه با هم در صفی واحد و دشمن شکن به پای صندوق های رای خواهیم رفت و امید استکبار جهانی را به یاس و نا امیدی مبدل خواهیم کرد.

 

کلمات کلیدی
مارا در تلگرام دنبال کنید
اشتراک گذاری

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر

عضویت در خبرنامه

اطلاعات شما جایی منتشر نخواهد شد.