اخبار

 آخرین اخبار 
  • به تعمیرات دوره ای ساختمان ، اهمیت دهید پس از اینکه بشر یکجا نشینی را انتخاب نمود ودر یک مکان ساکن شد . انتخاب سرپناه اولویت اصلی زندگی وادامه حیات اوشد . با افزایش جمعیت وپیشرفت های علمی شهر ها گسترش یافت وساخت وسازها توسعه پیدا نمود .امنیت ساختمان ها، نظارت برساخت بناها وارائه خدمات دیگر از وظایف سازمان نظام مهندسی می باشد
  • خودکفایی نیازمند باور است تولید کنندگان برای ادامه تولید واشتغال نیازمند حمایت می باشند . حمایت ازبخش تولید موجب رونق اقتصادی خواهد شد . بروکراسی های اداری وتامین مواد اولیه از مشکلات مهم واساسی در بخش تولیدمی باشد . حذف موانع تولید واشتغال از مطالبات جدی فعالان اقتصادی است. خبرنگار جام جم البرز در این زمینه با یکی از تولید کنندگان گفتگویی انجام داده است که در ادامه می خوانید :
  • موفقیت جوانان در نیروهای مسلح از مصادیق موفق اعتماد به نسل جوان است آیت‌الله حسینی همدانی با اشاره به امکانات و تجهیزات زیردریایی تمام ایرانی فاتح، عنوان کرد: این رزمایش برای داخل کشور حاوی این پیام است که اگر ما به جوانان و استعدادهای داخلی اهمیت دهیم و آنان را مدیریت کنیم کارهایی خواهند کرد که دشمنان انگشت‌به‌دهان خواهند ماند.
  • دست دوستی منامه و ابوظبی به صهیونیسم آل خلیفه و آل نهیان در حالی تَن به سازش با رژیم صهیونیستی دادند که در نهایت این سازش کوچکترین رهاوردی برای آنان نداشت، زیرا آنها علیرغم ادعاهایشان نتوانستند از تل آویو هیچ امتیازی بگیرند.
  • فرق بین جنگ و دفاع مقدس وقتی که بچه بودیم، به ما می گفتند جنگ بد است، با کسی دعوا نکن، جنگ نکن، سعی کن با کسی درگیر نشوی، سعی کن با همه مهربان باشی و ....
  • شناسنامه سیاسی و اجتماعی شهرستان کرج تهیه و تدوین شده است معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان کرج از تهیه و تدوین شناسنامه سیاسی این شهرستان خبر داد.
  • شهرداری درباره اقداماتش پیرامون کاهش خسارت به فضای سبز در احداث زیرگذر جمهوری توضیح دهد رئیس کمیسیون تلفیق شورای اسلامی شهر کرج گفت: شهرداری درباره اقداماتش پیرامون کاهش خسارت به فضای سبز در احداث زیرگذر جمهوری توضیح دهد.
  • آموزش هوش هیجانی برای آینده کودکان مهم است با توجه به مشکلات زندگی های امروزی مهد کودک ها نقش مهمی در تربیت وآموزش مهارت های اجتماعی کودکان دارند .مهد کودک های مجاز ومود تایید دغدغه های خانواده ها را در زمینه تربیت صحیح فرزندان کاهش می دهند. خبرنگارجام جم البرز با مدیر مهد کودک آرشین گفتگویی انجام داده است که درادامه می خوانید:
  • به دنبال علایق خود بروید بیشتر مواقع بین تخصص وشغل افراد تناسبی وجود ندارد . گاهی با توجه به شرایط خود وجامعه مجبور به انتخاب هایی در تحصیل وشغل هستیم . بهترین حالت موفقیت ایجاد هماهنگی بین علاقه ،تحصیل وشغل می باشد . در این زمینه با یکی از کارآفرینان البرزی گفتگویی انجام داده ایم که با هم می خوانیم:
  • دفتر خانه شعر، ادبیات و انجمن های ادبی البرز افتتاح می شود دفتر خانه شعر، ادبیات و انجمن های ادبی البرز همزمان با روز شعر و ادب فارسی با حضور دبیران محترم انجمن های ادبی افتتاح می شود.

رضا محمودی مدیر دفاتر املاک بزرگ میفا:

بهترین مشاوره خرید و فروش ملکی را از ما بخواهید

 بهترین مشاوره خرید و فروش ملکی را از ما بخواهید
1398/12/3

خبرنگار جام جم البرز : خرید ملک، زمین، اجاره و رهن مسکن از جمله اموری است که هر فردی به صورت مستقیم یا با واسطه با آن سروکار دارد . سود آوری وسرمایه گذاری در بخش املاک ومستغلات موجب تشویق و گرایش افراد به این بازار شده است. با اين حال گاهي انتخاب‌ نادرست وعقد قراردادهای مشکوک در این بخش افرادی را متضرر كرده است .تحقیق و ورود آگاهانه در خصوص چگونگي انجام معاملات ملکی از جمله ضروریاتي است كه بايد به آن توجه داشت. مجموعه املاک میفا به عنوان یکی از بزرگترین دفاتر املاک در منطقه گلشهر،با مدیریت توانمند آقای رضا محمودی و مدیر شعبات ایشان آقای رضا زند، دارای کادری مجرب و متعهد از فعالان موفق در این صنف است که توانسته رضایت مراجعین را جلب نماید. خبرنگار جام جم البرز با این مدیر خبره و خوش فکر گفت‌و‌گويي انجام داده که در پي می خوانید:

لطفا در خصوص دفاتر املاک میفا توضیح دهید.
در مجموعه ما 7 پرسنل جوان، با تجربه و قانون مند مشغول به فعالیت هستند. خدمات مشاوره در زمینه خرید و فروش ملک را به مشتریان عزیز ارائه می کنیم و 10 سال است که در این زمینه مشغول به کار هستیم. در بخش حسابداری مجموعه دو نفر حسابدار با ما همکاری می کنند که در این حوزه کار دقیق و حساب شده ای داریم تا جابه جایی های پول با اطمینان خاطر صورت پذیرد.
از اولویت های کاری در مجموعه شما چه می باشد؟
برای خرید و فروش هرگونه ملک ابتدا از اطلاعات و جزئیات آن کاملا آگاهی پیدا میکنیم و بدون اطمینان معامله ای انجام نمی دهیم.معتقدیم که همیشه حق با مشتری و خریدار است. تمام سعی خود را می کنیم که معامله را به نفع خریدار انجام دهیم و تخفیف های لازم را برای رضایت آن ها بگیریم. اطلاعاتی که مشتری نیاز دارد توسط مشاورین ما در اختیارشان قرار میگیرد.
آیا در زمینه ساخت و ساز نیز فعالیت دارید؟
بله، ساختمان های ما با برند میفا در مجموعه هایی با واحد کم و متراژ های بالا می باشد. زیرا معتقدم آپارتمان با تعداد واحد بالا خیلی معقول نمی باشد. یکی از این ساختمان ها در حال ساخت و واقع در محدوده 45 متری گلشهر می باشد. دو مورد دیگر نیز در مرحله اخذ جواز می باشند.
لطفا نشانی شعب ، ساعات کاری و راه های ارتباطی با مجموعه میفا را برای خوانندگان بیان نمایید ؟
شعبه 1: کرج. 45 متری گلشهر. ما بین بنفشه و بهار شرقی. املاک بزرگ میفا
ساعت کاری: 9:30 الی 21  یکسره
تلفن تماس: 34644640-026       34644161-026

شعبه 2: کرج. 45 متری گلشهر. بهار غربی. نبش 10 متری اول. املاک میفا
ساعات کاری:9 الی 13 و 15 الی 20:30
تلفن تماس: 34608313-026  34608320-026

 

 

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر