توزیع ۱۷ میلیارد ریال سبد غذایی بین نیازمندان مناطق محروم در آستانه سال نو

رهبری

اخبار

 آخرین اخبار 

توسط مرکز نیکوکاری امام حسن مجتبی (ع) سپاه انجام شد

توزیع ۱۷ میلیارد ریال سبد غذایی بین نیازمندان مناطق محروم در آستانه سال نو

 توزیع ۱۷ میلیارد ریال سبد غذایی بین نیازمندان مناطق محروم در آستانه سال نو
1398/12/25
12:43 1395

مرکز نیکوکاری سپاه امام حسن مجتبی (ع) در آستانه سال نو ۳۵۰۰ سبد غذایی به ارزش بیش از ۱۷ میلیارد ریال بین خانوارهای نیازمند مناطق محروم و مددجویان کمیته امداد امام (ره) البرز توزیع کرد.
 
جام جم البرز: به گزارش سایت خبری کمیته امداد، رضا لشینی معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد البرز با اشاره به بهره‌مندی محرومان البرزی از خدمات مرکز نیکوکاری امام حسن مجتبی (ع) گفت: در این طرح ارزش تقریبی هر سبد غذایی معادل پانصد هزار تومان و شامل برنج، گوشت قرمز و سفید، روغن و کنسرو است که بین نیازمندان و مددجویان مناطق محروم استان توزیع‌شده است.
وی افزود: احداث و تعمیر مسکن محرومان با بهره‌گیری از گروه‌های جهادی، اعطای وام قرض‌الحسنه به نیازمندان، اطعام فقرا، اعطای جهیزیه به نوعروسان نیازمند و ارائه خدمات درمانی به مناطق محروم جزو مهم‌ترین اقدامات مرکز نیکوکاری امام حسن مجتبی (ع) است.
وی با اشاره به اینکه مرکز نیکوکاری امام حسن مجتبی علیه‌السلام ازجمله مراکز نیکوکاری فراگیر است که از سال ۹۷ با همکاری فرماندهی سپاه استان البرز راه‌اندازی شده و به نیازمندان و مددجویان خدمت‌رسانی می‌کند، افزود: مرکز نیکوکاری سپاه امام حسن مجتبی (ع) در آستانه سال نو ۳۵۰۰ سبد غذایی به ارزش بیش از ۱۷ میلیارد ریال بین خانوارهای نیازمند مناطق محروم و مددجویان کمیته امداد امام (ره) البرز توزیع کرد.
لشینی با تأکید بر اینکه یکی از اهداف اصلی این نهاد توسعه مشارکت و حضور مستقیم مردم و خیران در برنامه‌های فقرزدایی است، افزود: بیش از ۳۰ درصد از کمک‌های بلاعوض به خانوارهای تحت حمایت کمیته امداد از محل مشارکت مردم نیکوکار در امور خیر تأمین می‌شود.
معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد البرز گفت: ایفای نقش چشمگیر در کمک‌رسانی به هم‌وطنان سیل‌زده ازجمله خدمات مرکز نیکوکاری امام حسن مجتبی علیه‌السلام است

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر

عضویت در خبرنامه

اطلاعات شما جایی منتشر نخواهد شد.