تولید البسه ایزوله در پارک علم و فناوری البرز

رهبری

اخبار

 آخرین اخبار 

تولید البسه ایزوله در پارک علم و فناوری البرز

تولید البسه ایزوله در پارک علم و فناوری البرز
1398/12/26
12:43 1395

مدیر روابط عمومی پارک علم و فناوری البرز : البسه ایزوله ویژه کادر درمانی بیمارستان‌ها در پارک علم و فناوری البرز به تولید رسید.
جام جم البرز: به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز البرز ، مهران مهدوی، مدیر روابط عمومی پارک علم و فناوری البرز گفت: جهادگران دانشگاهی مستقر در پارک علم و فناوری البرز در اقدامی نوآورانه دست به طراحی و تولید البسه ایزوله ویژه کادر درمانی بیمارستان‌ها کردند.

وی افزود: جهادگران واحد صنعتی امیرکبیر مستقر در پارک علم فناوری البرز باتوجه به این که پزشکان و پرستاران به عنوان نیرو‌های خط مبارزه با ویروس کرونا در حال خدمت رسانی به بیماران هستند و سلامت این افراد بسیار مهم و حایز اهمیت است تصمیم گرفتند با طراحی و تولید البسه ایزوله ویژه کادر درمانی بیمارستان‌ها به یاری این عزیزان بروند.

مهدی ورسه‌ای رییس جهاد دانشگاهی واحد امیرکبیر که واحد تولیدی آن در پارک علم و فناوری البرز مستقر است نیز افزود: با تلاش‌های صورت گرفته علی رغم مشکلات پیش رو، اولین لباس‌های تولیدی پس از تایید به تعداد ۵۰۰ دست تحویل بیمارستان شهید طالقانی تهران به عنوان یکی از مراکز پذیرش بیماران کرونا در تهران وابسته به دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی شد.

وی گفت : امیدواریم بتوانیم در ایام پایانی سال و همچنین ایام نوروز تعداد البسه تولیدی را افزایش دهیم بطوری که با برنامه ریزی‌های انجام شده تلاش داریم به تولید ۳۵۰ الی ۴۰۰ دست در روز برسیم.

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر

عضویت در خبرنامه

اطلاعات شما جایی منتشر نخواهد شد.