دومین محموله تجهیزات پزشکی اتاق بازرگانی تحویل دانشگاه علوم پزشکی البرز گردید

اخبار

 آخرین اخبار 

دومین محموله تجهیزات پزشکی اتاق بازرگانی تحویل دانشگاه علوم پزشکی البرز گردید

دومین محموله تجهیزات پزشکی اتاق بازرگانی تحویل دانشگاه علوم پزشکی البرز گردید
1399/1/17

دومین محموله ملزومات و تجهیزات پزشکی اتاق بازرگانی،صنایع،معادن و کشاورزی استان البرز به ارزش ۲ میلیارد ریال به دانشگاه علوم پزشکی تحویل تا در بین بیمارستان های استان توزیع گردد .
به گزارش خبرنگار جام جم البرز،  در مرحله دوم فعالیت اتاق بازرگانی استان البرز نزدیک به ۲ میلیارد ریال تجهیزات پزشکی، شامل 8 قلم وبه تعداد 15000عدد جهت مقابله با ویروس کرونا به دانشگاه علوم پزشکی استان البرز تحویل گردید.
مهندس بنا مولایی، رئیس اتاق بازرگانی استان البرز با بیان اینکه این کمک‌ها در قالب ملزومات و تجهیزات پزشکی صورت پذیرفته است، ابراز داشت: ضمن تشکر و قدردانی از جامعه بهداشت و درمان استان،  این اقلام با پیگیری و همکاری مجمع خیرین سلامت استان البرز و بنا بر توصیه استانداری و احساس نیاز دانشگاه علوم پزشکی تهیه و آماده شده است. این روزها جامعه بهداشت و درمان در سنگر نخست مبارزه با این ویروس منحوس هستند. سلامتی این قشر از زحمت کشان برای ما بسیار حائز اهمیت است. به همین خاطر تعداد 15000عدد از ملزومات پزشکی که در قالب  8قلم و به ارزش 2 میلیارد ریال را آماده کرده تا سهم کوچکی در این جهاد پزشکی داشته باشیم. لازم به یادآوری است که این هدایا با محوریت اتاق بازرگانی ایران و همکاری اتاق بازرگانی استان البرز انجام شده است .

بنا مولایی در ادامه گفت: با توجه به شیوع بیماری کرونا یکی از نگرانی‌های اصلی، تأمین تجهیزات مورد نیاز مراکز درمانی بود که اتاق بازرگانی در حال حاضر در دو مرحله در این زمینه پیش قدم شده است.

گفتنی است، اتاق بازرگانی استان البرز به فعالیت‌های داوطلبانه خود ادامه می‌دهد و در تدارک سومین محموله کمک‌های بهداشتی و درمانی برای بیمارستان‌های استان است که به زودی تأمین و توزیع خواهد شد. 
بنا مولایی در پایان افزود: امیدواریم که این ویروس هر چه زودتر ریشه کن شود تا ما بتوانیم در جهت فرمایشات مقام معظم رهبری جهش چشمگیری در جهت تولید داشته باشیم.
 

 


خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر

عضویت در خبرنامه

اطلاعات شما جایی منتشر نخواهد شد.