اخبار

 آخرین اخبار 
  • به تعمیرات دوره ای ساختمان ، اهمیت دهید پس از اینکه بشر یکجا نشینی را انتخاب نمود ودر یک مکان ساکن شد . انتخاب سرپناه اولویت اصلی زندگی وادامه حیات اوشد . با افزایش جمعیت وپیشرفت های علمی شهر ها گسترش یافت وساخت وسازها توسعه پیدا نمود .امنیت ساختمان ها، نظارت برساخت بناها وارائه خدمات دیگر از وظایف سازمان نظام مهندسی می باشد
  • خودکفایی نیازمند باور است تولید کنندگان برای ادامه تولید واشتغال نیازمند حمایت می باشند . حمایت ازبخش تولید موجب رونق اقتصادی خواهد شد . بروکراسی های اداری وتامین مواد اولیه از مشکلات مهم واساسی در بخش تولیدمی باشد . حذف موانع تولید واشتغال از مطالبات جدی فعالان اقتصادی است. خبرنگار جام جم البرز در این زمینه با یکی از تولید کنندگان گفتگویی انجام داده است که در ادامه می خوانید :
  • موفقیت جوانان در نیروهای مسلح از مصادیق موفق اعتماد به نسل جوان است آیت‌الله حسینی همدانی با اشاره به امکانات و تجهیزات زیردریایی تمام ایرانی فاتح، عنوان کرد: این رزمایش برای داخل کشور حاوی این پیام است که اگر ما به جوانان و استعدادهای داخلی اهمیت دهیم و آنان را مدیریت کنیم کارهایی خواهند کرد که دشمنان انگشت‌به‌دهان خواهند ماند.
  • دست دوستی منامه و ابوظبی به صهیونیسم آل خلیفه و آل نهیان در حالی تَن به سازش با رژیم صهیونیستی دادند که در نهایت این سازش کوچکترین رهاوردی برای آنان نداشت، زیرا آنها علیرغم ادعاهایشان نتوانستند از تل آویو هیچ امتیازی بگیرند.
  • فرق بین جنگ و دفاع مقدس وقتی که بچه بودیم، به ما می گفتند جنگ بد است، با کسی دعوا نکن، جنگ نکن، سعی کن با کسی درگیر نشوی، سعی کن با همه مهربان باشی و ....
  • شناسنامه سیاسی و اجتماعی شهرستان کرج تهیه و تدوین شده است معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان کرج از تهیه و تدوین شناسنامه سیاسی این شهرستان خبر داد.
  • شهرداری درباره اقداماتش پیرامون کاهش خسارت به فضای سبز در احداث زیرگذر جمهوری توضیح دهد رئیس کمیسیون تلفیق شورای اسلامی شهر کرج گفت: شهرداری درباره اقداماتش پیرامون کاهش خسارت به فضای سبز در احداث زیرگذر جمهوری توضیح دهد.
  • آموزش هوش هیجانی برای آینده کودکان مهم است با توجه به مشکلات زندگی های امروزی مهد کودک ها نقش مهمی در تربیت وآموزش مهارت های اجتماعی کودکان دارند .مهد کودک های مجاز ومود تایید دغدغه های خانواده ها را در زمینه تربیت صحیح فرزندان کاهش می دهند. خبرنگارجام جم البرز با مدیر مهد کودک آرشین گفتگویی انجام داده است که درادامه می خوانید:
  • به دنبال علایق خود بروید بیشتر مواقع بین تخصص وشغل افراد تناسبی وجود ندارد . گاهی با توجه به شرایط خود وجامعه مجبور به انتخاب هایی در تحصیل وشغل هستیم . بهترین حالت موفقیت ایجاد هماهنگی بین علاقه ،تحصیل وشغل می باشد . در این زمینه با یکی از کارآفرینان البرزی گفتگویی انجام داده ایم که با هم می خوانیم:
  • دفتر خانه شعر، ادبیات و انجمن های ادبی البرز افتتاح می شود دفتر خانه شعر، ادبیات و انجمن های ادبی البرز همزمان با روز شعر و ادب فارسی با حضور دبیران محترم انجمن های ادبی افتتاح می شود.

رئیس بنیاد ملی نخبگان البرز در گفتگوی اختصاصی با جام جم البرز خبر داد

بودجه خوبی برای اجرای ایده های جوانان و نخبگان در مبارزه با کرونا تخصیص داده ایم

 بودجه خوبی برای اجرای ایده های جوانان و نخبگان در مبارزه با کرونا تخصیص داده ایم
1399/1/31

با تفاهم نامه فی‌مابین بنیاد علم و فناوری، استانداری و شهرداری کرج اولین کارخانه نوآوری در نیمه اول سال 99 در کرج مورد بهره برداری قرار می گیرد.
خبرنگار جام جم البرز: دکتر نبیونی؛ رئیس بنیاد ملی نخبگان البرز بااعلام خبر فوق افزود: از اهداف تاسیس این کارخانه ایجاد مکانی برای رشد نخبگان است که در جهت تولید کار تلاش بیشتری نمایند.
 وی ادامه داد: بودجه مناسبی در نظر گرفته شده است با توجه به اینکه امسال سال جهش تولید نام گذاری شده در تلاش هستیم با کمک نخبگان هم در حوزه های ترافیک و کاهش تردد به نوعی بتوانیم با ایده های مختلف کارآمدی را به عرصه برسانیم.
 عضو شورای شهر کرج همچنین در بخش گیری از سخنان خود اشاره کرد؛ با توجه به جمعیت سه میلیون نفری استان البرز تعداد 800 نفر نخبه مستعد و سرآمد وجود دارند که همگی جزو نوابغ به شمار می آیند. وی تاکید کرد: باید بحث تولید مانند سال های دیگر مورد توجه قرار گیرد و وظیفه نخبگان، مستعدان و سرآمدان در این حوزه خیلی بیشتر شده است.
دکتر نبیونی گفت: این نخبگان نیاز به حمایت زیادی دارند و باید بستر تولید و فناوری را برایشان فراهم آوریم و از لحاظ مادی حمایت و هدایت بیشتری شوند.
 این استاد دانشگاه همچنین به معضل کرونا اشاره کرد و گفت: در درگیری با ویروس کرونا باید با کاهش تردد شهری ارتباط مابین ارباب رجوع را تسهیل نماییم و امیدواریم با دانش و علم بتوانیم از این بحران عبور کنیم. رئیس بنیاد ملی نخبگان البرز در این گفتگوی اختصاصی اعلام کرد همه ی جوانان و نخبگانی که در زمینه مبارزه کرونا ایده دارند که نیاز است به عرصه ظهور برسد به ما مراجعه کنند و حمایت می کنیم تا زودتر بتوانند طرح هایشان را اجرایی نمایند. بودجه خوبی هم به این امر اختصاص داده شده است.

 

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر