معرفی نرم افزار باروز در سفارش و طراحی داربست

رهبری

اخبار

 آخرین اخبار 

مهندس سیاوش باروز در گفتگو با جام جم البرز اعلام کرد

معرفی نرم افزار باروز در سفارش و طراحی داربست

 معرفی نرم افزار باروز در سفارش و طراحی داربست
1399/2/23

خبرنگار جام جم البرز: گفتگو با یکی از مدیران خلاق و حرفه ای در نصب داربست ازجمله مصاحبه های جالب چند مدت اخیر بود. مهندس سیاوش باروز مردی محجوب و متخصص در دانش نرم افزاری مبتکر اپلیکیشنی بوده که در حوزه نصب داربست موجب  تحول آفرینی شده است. این مدیر تحصیلکرده  بیان کرد که این  شغل پدری اش بوده و خودش سابقه درخشان 20ساله ای در این زمینه دارد . وی اظهار داشت که خداروشکر استفاده از این نرم افزار تا به امروز برای کارگران  هیچ حادثه ای به بار نیاورده است .
توجه شما را به این مصاحبه جلب می نماییم.
رشته تحصیلی من نرم افزار است با توجه به یکی از پروژه های دانشگاهی اقدام به ساخت و برنامه نویسی این اپلیکیشن در زمینه نصب داربست اقدام نموده ایم که خداروشکر تا به امروز به نتیجه مطلوب رسیده و جوابگو متقاضیان بوده است .
در خصوص ویژگی های نرم افزارنصب داربست توضیح بفرمایید.
ما در این نرم افزار قابلیت برآورد قیمت، تعیین مکان نصب داربست و پرداخت آنلاین در نرم افزار طراحی کرده ایم  .همچنین در تلاش هستیم خدماتی متمایزبا کادری مجرب در اقصی نقاط کشور بدون واسطه و در کوتاه ترین زمان  به مشتریان ارائه کنیم.
متقاضیان چگونه می توانند به نرم افزار شما دسترسی  پیدا کنند؟
افراد می توانند با جستجو در برنامه بازار و یا گوگل پلی با عنوان نرم افزار داربست باروزآن را  بارگذاری و مورد استفاده قرار دهند.همچنین افراد می توانند برای ارائه خدمات بهتراز شماره های
همراه: 09195281910 -33517714026 استفاده کنند.

 

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر

عضویت در خبرنامه

اطلاعات شما جایی منتشر نخواهد شد.