بلاتکلیفی بدترین ضربه را به تیم ها وارد می کند

رهبری

اخبار

 آخرین اخبار 

نایب رییس هیات فوتبال بانوان البرز

بلاتکلیفی بدترین ضربه را به تیم ها وارد می کند

 بلاتکلیفی بدترین ضربه را به تیم ها وارد می کند
1399/2/29

جام جم البرز : با ورودویروس  کرونا به کشور وبرای جلوگیری از شیوع بیشتر این ویروس اماکن ومراکز زیادی تعطیل شد. خیلی از مشاغل وفعالیت ها تحت تاثیر این شرایط قرار گرفتند . برگزاری مسابقات وتمرینات  ورزشی نیزاز همان ابتدا تعطیل شدند. هر چند خبرهایی از شروع مجدد مسابقات وبرگزاری تمرینات تیم ها به گوش می رسد . البته با وجود ویروس کرونا هنوز تردیدهایی در بازگشایی مراکز ورزشی وادامه مسابقات وجود دارد . تیم فوتبال لیگ برتری بانوان البرزتا قبل از تعطیلی بازی ها شرایط خوبی داشت وبازیکنان ومربیان تیم با انگیزه بالایی در مسابقات حضور داشتند اما با کرونایی شدن جامعه ، بانوان ورزشکار البرزی نیز خانه نشین شدند خبرنگار جام جم البرز بعد ازسه ماه تعطیلی لیگ بانوا ن با نسيم پيله ور نايب رييس هيات فوتبال استان البرزو مدير تيم ليگ برتر هيات فوتبال البرزگفتگویی اختصاصی انجام داده که ماحصل آن را می خوانید :
از موفقیتی که برای استان در سال گذشته کسب کردید توضیحاتی بفرمایید ؟
سال گذشته دردوره آموزشی آمادگی جسمانی داوران Afc که درمالزی برگزار شد شرکت کردم این دوره با حضور۸ نماینده منتخب از کشورهای اسیایی برگزارگردید که من تنها نماینده ایرانی این دوره بودم وموفق به دریافت مدرک بین المللی آن شدم .  
شرایط تیم فوتبال بانوان را چگونه ارزیابی می کنید ؟
خوشبختانه با پیوستن خانم ایراندوست وبازیکنان جدید شرایط خوبی در جدول پیدا کردیم واگر شرایط کرونایی ایجاد نمیشد قطعاً جایگاه بهتری می توانستیم  کسب کنیم .
در مورد شروع مسابقات یا اتمام لیگ  چه نظری دارید ؟
به اعتقاد من اگر مسابقات بانوان با این شرایط به اتمام برسد از اعتبار مسابقات فوتبال بانوان كاسته مي شود . در این مدت تلاش های زیادی صورت گرفت تا جایگاه فوتبال بانوان در جامعه وضعیت مطلوبی پیدا کند اما با تعطیلی مسابقات  ضربه  بدی خواهد خورد. به هرحال هزينه هاي زيادي برای اجرای این مسابقات در نظر گرفته شده كه اسپانسرها را با ضرر وزیان روبرو خواهد کرد و معلوم نيست كه همين تعداد كم و با كيفيت پايين در سالهاي آينده بازهم رغبتی برای حمايت از فوتبال بانوان داشته باشند.
به نظر شما برگزاری مسابقات برای سلامت بازیکنان وکادر تیم ها خطرناک نیست ؟
بله . قطعاً حفظ سلامت تمام افراد تیم در اولویت همه ما قراردارد اما نکته بسیار مهم  این است که در این بخش هيچ زيرساخت و پروتكل بهداشتي مناسبی برای مقابله با كرونا در برگزاری مسابقات وجود ندارد وبا انجام هر مسابقه ای بايد نگران جان ورزشكاران  مربيا ن و كادر تيم ها باشيم .
در پایان اگر صحبت خاصی دارید بفرمایید ؟
اگر امكانات وبرنامه ريزي دقيق و حساب شده اي در این شرایط وجود داشته باشد  من به طور حتم با ادامه مسابقات  موافق بودم چون تیم ما در ميانه جدول قرار داردواگر  تغييراتي در جدول رخ ميداد  وتیم ما در رده های بالاتر قرار می گرفت موجب انگيزه تيمي و حمايت بیشتری در فصل آينده مسابقات لیگ برتر فوتبال با نوان می شد واز حمايتهاي مسئولين و يا اسپانسرهاي شهرکرج  و استان البرزبیشتر  برخوردار مي شديم.
به هرحال ما هم بي صبرانه منتظر اخباري از سوي سازمان ليگ در خصوص برگزاری مسابقات هستيم چون بلاتكليفي بدترين ضربه را به تیم ها وارد می کند.از پیگیری ها وتلاش های روزنامه جام جم البرز در انعکاس اخبارمربوط به ورزش بانوان نیز تشکر وقدردانی می کنم .  

 

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر

عضویت در خبرنامه

اطلاعات شما جایی منتشر نخواهد شد.