کسب رتبه برترین نمایندگی فروش قطعات خودرو در استان البرز افتخار ماست

رهبری

اخبار

 آخرین اخبار 

سهیل یونس سینکی مدیر نمایندگی فروش قطعات مدیران خودرو

کسب رتبه برترین نمایندگی فروش قطعات خودرو در استان البرز افتخار ماست

کسب رتبه برترین نمایندگی فروش قطعات خودرو در استان البرز افتخار ماست
1399/2/31

جام جم البرز:کسب رتبه برترین نمایندگی فروش قطعات در البرز و نیز انتخاب آن در میان 3 رتبه برتر در کشور از سوی شرکت مدیران خودرو  افتخاری است که جوان ترین نماینده این شرکت بزرگ را شاخص کرده است خبرنگار ما با آقای سهیل یونس سینکی مدیر 31ساله نمایندگی فروش قطعات شرکت مدیران خودرو با کد5062 گفتگویی انجام داده است که چکیده آن را در ذیل می خوانید:
به نظر شما خرید کردن از نمایندگی ها نسبت به فروشگاه های متفرقه چه مزیت هایی دارد؟
 اجناس موجود در نمایندگی ها به قیمت با کیفیت و اصل هستند، همچنین بازرسین نظارت دقیق و مستمری دارند تا جنس تقلبی به مشتریان عرضه نشود.
چه عواملی موجب  شد که شما جزء بهترین ها در فروش قطعات خودرو در استان و کشور باشید؟
برخورداری از کادری مجرب،  تکمیل بودن اجناس ،برقراري ارتباط دوطرفه و شنيدن صداي مشتري ،بررسي شکايات و رسیدگی به  درخواست ها در کوتاه ترين زمان ممکن( در اسرع وقت)، توجه به ديدگاهها و خواسته هاي مشتريان از اهداف شرکت ما است. سر لوحه کار ما  مشتری مداری است که با توجه به خواسته مشتری  کالای مورد نیازش را ارسال می کنیم . همچنین مجموعه ما ازمدیران و کارشناسان فروش، پرسنل  زحمتکش مدیران خودرو بابت همکاری ها  و ارائه خدمات  نهایت تشکر و قدردانی را داریم.
آیا فقط  ساکنین البرز می‌توانند از این امکانات برخوردار شوند یا ساکنین سایر شهر ها نیز می‌توانند از نمایندگی شما سفارش داشته باشند؟
 بله نمایندگی ما امکان ارسال به تمام شهر های ایران را دارد.
در پایان اگر مشتریان عزیز تمایل داشته باشند که خریدی از برترین نمایندگی استان البرز انجام دهند باید از چه طریقی با شما ارتباط  برقرار کنند؟
اینستاگرام: mvm_ghataat
 می‌توانند با شماره‌ های 02634309814_15  -09126623648 -34304353 تماس گرفته یا بصورت حضوری به نشانی :کرج- گوهر دشت بلوار انقلاب شمالی بین خیابان دوم سوم غربی، نمایندگی سینکی کد 5062  مراجعه کنند.
ساعت کاری ما  از شنبه تا چهارشنبه از ساعت 9صبح تا 8شب  ودر پنج شبه ها تا ساعت 6 آماده خدمت رسانی به مشتریان هستیم.

 

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر