جشنواره گل داوودی در کاخ مروارید کرج برگزار می‌شود

رهبری

اخبار

 آخرین اخبار 

جشنواره گل داوودی در کاخ مروارید کرج برگزار می‌شود

 جشنواره گل داوودی در کاخ مروارید کرج برگزار می‌شود
1399/3/1

جام جم البرز : پیمان بضاعتی پور در گفت‌وگو با ایسنا با اشاره به اینکه برخوداری از فضای سبز مناسب حق همه شهروندان کرجی است، اظهار کرد: مدیریت شهری برای توزیع امکانات و خدمات عادلانه به ساکنان همه مناطق تلاش می‌کند چون دسترسی به فضای سبز مناسب، فرهنگسرا، پارک، آسفالت مناسب معابر و ... حق همه شهروندان است.

وی ادامه داد: با شروع کار شورای پنجم، اولویت کاری مدیریت شهری رفع مشکلات ساکنان مناطق کم برخوردار بوده و در این حوزه اقدامات قابل توجهی نیز صورت گرفته است.

وی با اشاره به احداث چندین پارک در این مناطق توضیح داد: احداث پارک هشت هکتاری شهید ایرانی، 3.5 هکتاری اخترآباد و 1.5 هکتاری کیانمهر بخشی از خدمات سازمان سیما و منظر برای افزایش سرانه فضای سبز در مناطق کم برخوردار کرج بوده است.

بضاعتی پور تاکید کرد: هر چند بافت اغلب مناطق کم برخوردار کرج متراکم است و درآنها زمین خالی با کاربری فضای سبز به ندرت وجود دارد ولی ما از همین داشته‌ها هم به خوبی استفاده کرده و طبق اولویت بندی به دنبال افزایش پارک در این فضاها هستیم.

این مسئول در ادامه با اشاره به اینکه ویروس کرونا امسال اجازه نداد شهروندان از زیبایی‌های باغ لاله‌های پارک شهید چمران لذت ببرند، اضافه کرد: علی رغم گل کاری و اقدامات صورت گرفته برای زیباسازی باغ گل‌های شهید چمران، امسال امکان بازدید عمومی از این مجموعه فراهم نشد و عمر لاله‌ها بدون بازدیدکننده به پایان رسید.

بضاعتی پور افزود: ما به برگزاری جشنواره لاله‌ها بسنده نکرده‌ایم و قرار است پاییز امسال جشنواره گل داوودی در مجموعه کاخ مروارید برگزار شود.

وی گفت: با توجه به کنترل نسبی ویروس کرونا شهروندان می‌توانند با حضور در جشنواره پاییزی داوودی از زیبایی هزاران گل لذت ببرند.

کلمات کلیدی
مارا در تلگرام دنبال کنید
اشتراک گذاری

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر

عضویت در خبرنامه

اطلاعات شما جایی منتشر نخواهد شد.