اخبار

 آخرین اخبار 
  • حمایت ازتولیدکننده جزووظایف دستگاههای اجرایی است جلسه بررسی مشکلات آب کشاورزان و گلخانه داران شهرستان به ریاست مهندس صادقلو فرماندار نظرآباد و باحضور بخشدار مرکزی، روسای ادارات جهادکشاورزی، برق و امور آب برگزار شد.
  • مرکز مبادلات کالا های الکترونیک در پیام راه انداز ی می شود رئیس و اعضای اتحادیه فروشندگان دستگاه های صوتی و تصویری ، تلفن همراه و لوازم جانبی به همراه جمعی از تجار این حوزه و با هدف بررسی حضور اصناف در منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام و ایجاد مرکزی تحت عنوان مرکز تجارت الکترونیک از این منطقه بازدید کردند.
  • هجوم ملخ زبرا به روستاهای البرز مدیر جهاد کشاورزی شهرستان کرج ضمن تشریح جزئیات هجوم ملخ زبرا به روستاهای استان از حفر کانال روغن برای مقابله خبر داد.
  • اصحاب رسانه خود را آلوده جناح های سیاسی نکنند اولین جلسه اعضای شورای سازمان بسیج رسانه البرز با حضور ابراهیم نوروزی فر رییس سازمان بسیج رسانه البرز و جمعی از اعضا در محل دفتر این سازمان با محوریت اهداف، دستورالعمل ها و ماموریت های جدید بسیج رسانه استان برگزار شد.
  • اعطای وام اشتغال به بانوان سرپرست خانوار رئیس کمیته امداد ساوجبلاغ از جذب و تامین اعتبار وام قرض الحسنه برای راه اندازی کسب و کار به بانوان خود سرپرست خبر داد.
  • نشست کمیته فرعی مقابله باکرونابه ریاست بخشدار چهارباغ برگزارگردید درنشست فوق که درمحل سالن جلسات بخشداری و با حضور فرمانده انتظامی بخش،فرمانده حوزه مقاومت بسیج چهارباغ،مسئول سیاسی بخشداری ، روسا و نمایندگان ادارات متولی امر و دهیاران روستاهای تابعه بخش چهارباغ برگزار گردید
  • بررسی مشکلات شهرجدیدهشتگرد سرپرست شهردارى و اعضاى شوراى اسلامى شهرجدیدهشتگردبهمراه رئيس كلانترى با رئیس دادگستری شهرستان ساوجبلاغ ديدار و گفتگو كردند.
  • فراخوان ایجاد مراکز نوآوری مشترک با صنایع در حوزه های مواد و انرژی معاونت فناوری پژوهشگاه مواد و انرژی در راستای تقویت توافق نامه منعقده با معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری با موضوع "ایجاد مرکز نوآوری با هدف رسوخ فناوری و نوآوری در زنجیره ارزش شرکت های بزرگ کشور از طریق مشارکت در تامین فضای استقرار، تامین تجهیزات و ارائه مشاوره های تخصصی"؛ فراخوان ایجاد مراکز نوآوری مشترک با صنایع در حوزه های مواد و انرژی در این مرکز را منتشر کرد.
  • کووید 19 آن روی سکه را هم نشان داد رئیس دانشگاه علوم پزشکی البرز از تغییر علائم ابتلا به کرونا با بروز مشکلاتی از جمله گوارشی، عصبی و مغزی خبر داد.
  • مثبت بورس مثبت بورس عنوان یک برنامه ی رادیویی است .

عضو شورا

طرح بهبود نگهداشت شهر به زودی اجرا می شود

 طرح بهبود نگهداشت شهر به زودی اجرا می شود
1399/3/11

رئیس کمیسیون عمران، حمل و نقل و ترافیک شورای شهر کرج: اجرای این طرح در دوره قبل استارت خورد و تجربه جدیدی بود.


به گزارش جام جم البرز، مهدی حاجی قاسمی اظهار داشت: در آغاز اجرای طرح بازخوردها مثبت بود ولی به مرور و هر چه جلوتر رفتیم، بازخوردها منفی شد، در هفته های آخر اجرای طرح، وضعیت مناسب نبود، تجمیع کلیه پاکبان های مناطق در روز تعطیلی در یک منطقه، انتقادهایی را در پی داشت.
وی با بیان اینکه "من با اجرای مجدد این طرح، نه مخالفم نه موافق" افزود: ولی با استفاده از تجربیات گذشته، روش اصلاح شده و بهبوده یافته تر است. در اجرای طرح جدید بر خلاف گذشته، از پاکبان های هر منطقه در خود آن منطقه استفاده خواهد شد، آنهم در روز غیر تعطیل.
حاجی قاسمی با بیان اینکه "پاکبان ها باید آخر هفته و روز تعطیلی کنار خانواده هایشان باشند" ادامه داد: در حوزه تنظیف شهر، هرچه اهتمام و دقت ویژه ای شود، جای دوری نرفته است، از میزان اعتبار طرح فعلی و گذشته اطلاعی ندارم.

 

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر