اخبار

 آخرین اخبار 

صادق مرادی مدیر املاک مرادی: ارائه مشاوره دقیق در سرمایه گذاری ملک تخصص ماست

صادق مرادی مدیر املاک مرادی: ارائه مشاوره دقیق در سرمایه گذاری ملک  تخصص ماست
1399/4/3

جام جم البرز:خرید ملک،زمین، اجاره و رهن مسکن از جمله اموری است که هر فردی به طور مستقیم یا با واسطه با آن سرو کار دارد . افراد با سرمایه های متفاوت معمولا علاقه مند به سرمایه گذاری در بخش املاک و زمین هستند ،انتخاب نادرست و عقد قرار داد های مشکوک در این بخش  افراد را متضرر می کند.انتخاب محل های مناسب نیازمند مشاوره با متخصصان حرفه ای می باشد. مشاوره با افراد خبره و معتمد در حفظ و افزایش سرمایه ها تاثیر فراوانی دارد.
صادق مرادی مدیر و مشاوره معتمد و توانمند املاک مرادی در گفتگو با خبرنگارجام جم البرز به سوالاتی در زمینه ملک و سرمایه گذاری پاسخ داده که ماحصل آن را در ذیل می خوانید:
لطفا در خصوص فعالیت و ارائه خدمات املاک مرادی بفرمایید.
در حوزه مشاوره املاک حدود 9 سال است که فعالیت می کنم ،مبنای کار ما براساس مشاوره صحیح و اصولی است زمانی که مشتری به املاک ما مراجعه می کند نباید سردرگم باشد بلکه مشاور املاک باید اطلاعات دقیقی از روش سرمایه گذاری و  ساختار ملک به مشتری ارائه دهد تا دیدگاه مشتری نسبت به صنف املاک بر مبنای نظرکارشناسی باشد و مشتری هم رضایت کسب کند.
 منطقه فعالیت شما از لحاظ سرمایه گذاری دارای چه پتانسیل های است؟
 این منطقه به دلیل همجواری با فرودگاه در حال پیشرفت است و از لحاظ فضای شهری در حال به روز شدن است به همین دلیل پتانسیل خوبی برای جذب سرمایه گذار دارد.
لطفا آدرس و راه های ارتباطی خود را بیان کنید.
نشانی: کرج- مهرشهر-  بلوار ارم، بلوار امیر کبیر املاک مرادی
تلفن های تماس: 09124230593
 -09121692659
09361707384
تلفن ثابت:  332269209
33226906-33226902

 

 

 

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر