اخبار

 آخرین اخبار 

داریوش جمالی مدیر اتوگالری رضا

با مدیریت و نظارت بازار خودرو سامان می گیرد

با مدیریت و نظارت بازار خودرو سامان می گیرد
1399/4/4

جام جم البرز : خرید وفروش خودرو همیشه از دغدغه های مهم افراد بوده است . تشخیص اصالت خودرو از نظر فنی واسناد مالکیت برای بیشتر افراد جامعه کار سخت ودشواری می باشد . جهت خرید وفروش خودرو مراجعه به مراکز مجاز ومعتبر ، مشاوره از افراد مورد اعتماد در این زمینه به حفظ سرمایه کمک خواهد نمود . با داریوش جمالی مدیرتوانمند وخوش اخلاق اتوگالری رضا گفتگویی انجام داده ایم که در ادامه می خوانید :  
شما چگونه وارد این شغل شدید  ؟  
من از کودکی کار می کردم و11 سال است که در این شغل هستم البته با اعتباری که  پدرم داشت  این شغل را شروع کردم وبه این شغل علاقه زیادی دارم .
به نظر شما وظیفه اصلی اتوگالری های خودرو چیست ؟
مهمترین کار اتوگالری ها  این است که خودرو وسند آن را سالم و بدون مشکل تحویل خریدار بدهند متاسفانه در طی این سال ها  ذهنیت مردم در مورد نمایشگاهها ی خودرو خوب نبوده است  و باید با تلاش وکار درست اعتماد مردم به این صنف را بازگرداند. البته در حال حاضر شرایط وعملکرد همکاران  در این صنف خیلی بهتر شده است .
ویژگی مهم مجموعه خود را بیان کنید ؟
 ما مشاوره هایی در خرید ، فروش ، بازدید خودرو، قیمت وتایید سند داریم وبدون هیچگونه هزینه ای مشاوره خرید وفروش را برای مراجعین انجام می دهیم . رضایت مشتریان در اولویت کاری ماست .
در صنف شما چه مشکلاتی وجود دارد ؟
یکی از مشکلات مهم  در معاملات مخدوش بودن وجعل سند است که متاسفانه استعلامی از دفتر خانه ها صورت نمی گیرد و بعد از ثبت در هنگام تعویض پلاک متوجه مخدوش بودن اسناد می شویم .اگر دفترخانه ها بتوانند استعلام واصالت سندخودرو راقبل از تعویض پلاک  بگیرند این مشکلات به وجود نمی آید .
به نظر شما وجود سایت های فروش خودرو ضرورت دارد یا نه ؟
قطعاً وجود این سایت ها جهت رفاه حال خریداران مفید خواهد بود اما به نظر بنده باید بر فعالیت سایت هایی که در زمینه خرید وفروش خودرو فعالیت می کنند نظارت بیشتری صورت گیرد ، کلاهبرداری هایی که  از این طریق صورت می گیرد خسارات مالی برای افراد داشته ومصرف کننده ها را متضرر می  کنند . اما با نظارت می توان  تا حدودی مشکلات را حل کرد  . افزایش قیمت ها هم در این سایت ها معقول نمی باشد .
در پایان اگر مطلبی دارید بفرمایید ؟
از آقای داوود نظری نیا رییس اتحادیه وآقای کریمی تشکر می کنم . از زمانی که ایشان فعالیت خود را شروع کردند با مدیریت خوبی که داشته اند شرایط این صنف خیلی بهتر شده است .
                                          در کار ما فروش پایان معامله نیست بلکه سر آغاز یک تعهد است  .
راههای ارتباطی مجموعه خود را نیز اعلام نمایید ؟
کرج فردیس نرسیده به کانال فردیس اتوگالری رضا
همراه : 09126953242
تلفن : 36573434-36571129

 

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر