اخبار

 آخرین اخبار 

دکتر بابایی تشریح کرد

هفته پر کار اورژانس البرز

هفته پر کار اورژانس البرز
1399/4/8

 

رییس مرکز مدیریت حوادث وفوریت های پزشکی البرز عملکرد این مرکز را طی هفته گذشته تشریح کرد .

جام جم البرز : دکتر بابایی ضمن تشریح  ماموریت های این مرکز در هفته اول تیرماه99 گفت :  پرستاران واحد ارتباطات و تریاژ تلفنی مرکز اورژانس 115 پاسخگوی بیش از 12900 تماس تلفنی بودندوتکنسين هاي پرتلاش اورژانس برای انجام 3816 ماموریت اعزام شدند.
دکتر بابایی ماموریت های حوادث ترافیکی را  395 مورد امداد رسانی و 3421 ماموریت نیز درمان و انتقال بیماران و مصدومین حوادث غیر ترافیکی اعلام کرد .
وی همچنین تعداد بیماران اعزامی به مراکز درمانی توسط آمبولانس های اورژانس 115 البرز را 1226نفر  و خدمات درمان سرپایی را 1826 نفرذکر نمود .
مهرداد بابایی در ادامه اظهار داشت : اورژانس هوایی البرز با اعزام به 2 ماموریت ، 3 مصدوم بدحال را ضمن ارائه خدمات درمانی ویژه حفظ حیات، به مراکز درمانی تخصصی استان انتقال داد.
رییس مرکز مدیریت حوادث وفوریت های پزشکی البرز با ابراز تاسف از فوت 2 هموطن در رودخانه های کرج گفت : در هفته گذشته 4 مورد حادثه غرق شدگی در استان البرز رخ داد که متأسفانه 2 تن از هموطنان در اثر غرق شدگی، جان خود را از دست دادند.
دکتر بابایی ضمن اشاره به شرایط کرونایی در مناطق مختلف کشور بیان کرد : با توجه به اینکه در روزهای اخیر شاهد اوج گیری موج دیگری از شیوع ویروس کووید ۱۹ و ابتلاء روزانه تعداد زیادی از مردم کشور عزیزمان به بیماری کرونا هستیم و استان البرز نیز از این آمار استثناء نیست، لذا بار دیگر از هموطنان عزیزی که در این ایام قصد سفر به نقاط گوناگون و جاذبه های طبیعی و گردشگری کشور و یا حضور در اجتماعات  را دارند خواهشمندیم جهت حفظ سلامتی خود و سایر افراد، از این اقدام خودداری کرده و در صورت لزوم، با رعایت تمامی پروتکل های بهداشتی موجود از جمله استفاده از ماسک ، سفرهای ضروری خود را به انجام برسانند.

 

 

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر